Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is utálja a...

Másnak a babája is utálja a tömeget?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, ha elmegyünk vele valahova, akkor egy darabig kézben elvan,de utána nyűglődik,szerintem elfárad és idegesíti a sok ember,ilyenkor babakocsiban sem tud elaludni. Ugyanez van családi rendezvényeken is,pedig ott ismerősök vannak. Múltkor is egy szülinapról haza kellett jönnünk ( egyébként már fürdésidő volt), mert annyira sírt már, hazaértünk vigyorgott és negyed 10- ig dorbézolt.
2013. ápr. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet túl sok neki az információ, meg a sürgés-forgás, és talán kicsit anyásabb korszakában is van most. Vagy annyira érdekli minden hogy nem tud elaludni így csak kínlódik.
2013. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre. Most 10 hónapos, a karfában kapaszkodva nézelődik, nagyvárosban lakunk, sokan vannak az utcán, néha viszem magammal ügyet intézni és bevásárló központba is. Most voltunk egy kiállításon, simán bírta. Szerintem nem egyformák a gyerekek, de valahogy szoktatnod kellene. Szerencsére a fiam, elvan a babakocsiban, ha csak szaladunk valahova csatos hordozónk van, így cipelnem nem kell, ebben is elaszik, ahogy döcögünk :) ezt nem próbáltad még? Így közel van hozzád, de látja az embereket, hátha megszokná.
2013. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs babám, de én felnőtt létemre a mai napig ilyen vagyok. ha túl sokáig kell emberek közt lennem akkor nagyon kimerülök pszichikailag. már gyerekkoromban ilyen voltam, ez mára sem változott.

amúgy nagyon szociális lény vagyok, könnyen teremtek kapcsolatot az emberekkel, de minden nap szükségem van arra, h kipihenjem őket. kell pár óra, amikor egyedül vagyok a lakásomban, senki nem szól hozzám. lehet azért is van ez, mert társaságban nagyon pörgök, szeretem szórakoztatni a körülöttem lévőket, de hát ugye ez azzal jár, h utána leeresztek és regenerálódnom kell :)


semmi gond nincs ezzel, a kisfiad ilyen típus. ha amúgy minden más rendben van vele, akkor nem kell aggódnod :)

2013. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!