Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer miatt ennyire...

A tápszer miatt ennyire spenot zöld a babám kakija? 8hetes, jol eszik, mosolyog, alszik amennyi neki kell.

Figyelt kérdés
ja náha adok neki kamilla teát is mert egy kicsit nehezen kakálunk.
2009. szept. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, nagy valószínűséggel a tápi miatt zöld. A miénk is zöld és tápisak vagyunk. Ha túl folyós , habos és nem átlagosan kakiszagú, na akkor van baj!

2009. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy übermami barátnőm mondta, hogy ne nagyon adjak kamilla teát a babának, mert az nem tesz jót a bélflórának, és az anyatejnek két hétbe telik visszaépíteni a dolgokat. Én ilyen nehezen kakilós időkben Laevolac szirupot adtam, az tejcukor vagy mifene.

Zöld kaki akkor volt, mikor a nagyi a rá bízott homeós bogyót csapvízzel adta be. :-S

2009. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tápszeres, most 1 éves és ha sok tápszert eszik még mindig zöldet kakil. Ha már 7 hós a baba akkor gondolom kapott barackot, ha bírja akkor adjál neki sokat abból, nekünk az mindig segített a kakiláson, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyszer kicsípte a popsiját.:-(
2009. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki kamillateát! Az nem való csecsemőknek! Ha nncs széklete, akkor TE EGYÉL olyat ami meghajtja, pl. barackot.
2009. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 08:06-osnak: ha tápszeres a baba, akkor a mama hiába eszik barackot,nem???????????

A kérdezőnek:

A tápszer miatt zöld a kaki, mis is tápszeresek vagyunk sajnos kezdetek óta. Infacol cseppet kap minden etetés előtt, és azóta minden rendben van kaki téren :-)

2009. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!