Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos és már...

Kislányom 4 hónapos és már leginkább tápszeres. Mostanában zöld a kakija! Tápszer miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg normális a zöld kaki, de ez már a 3. a héten (3 kakiból, pár naponta van kakija).


Más tápszeres babáknál milyen a kaki?


2010. febr. 6. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Én már hozzátáplálok, ezért abszolút változó. Egyébként tök normális a zöld színű.

Banyuci

2010. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy azért zöld, mert sokáig "áll bent", és valami erjedési folyamat beindul. Igaz, nekem anyatejes, és azt hiszem, épp 4 hós kora előtt volt ez, de ha azt írod néhány naponta van kaki, akkor el tudom képzelni, hogy ezért. Ha egyébként nincs szorulása, akkor szerintem nem baj.
2010. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányomnak is zöld volt a kakija,és azt mondta a gyerekorvos,hogy azért mert sokat eszik!Túl eszi magát!

2010. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tápszertől zöld, nyugi :)
2010. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mióta teljesen tápszeresek vagyunk, azóta nekünk is zöld. (2hónapos kora óta, most 3,5hónapos múlt). És 6 évvel ezelőtt a nővérem gyerkőcei is tápszert kaptak nem voltak anyatejesek, és nekik is zöld volt a kakijuk.


Csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy ne aggódj!

2010. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat!!!!
2010. febr. 6. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám is tápszeres, még mielőtt hozzátápláltam volna tiszta zöld volt a kakija. A védőnő, gyerekorvos mondta, hogy a tápszertől zöld lesz. Nestlé Beba tápszert kap, még a dobozon is rajta van, hogy zöld lesz a széklet.

2010. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!