Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A liliputi tényleg ennyire...

A liliputi tényleg ennyire rossz minőségű cipő?

Figyelt kérdés

Jöv.hónapban lesz 1éves,és nekem annyira tetszenek a Liliputik,kis szandit szeretnék venni,nem benti cipőnek,hanem ha megyünk vásárolni,vagy babakocsival valahova akkor legyen a lábán valami,ha esetleg kiakar kéreckedni mikor beülünk valahova,akkor ne a zoknit koszolja hanem ott a szandi a lábán..

még nem tud menni,csak a bútorok mellet,meg a járás segítőjével,"igazi" cipőt csak ősszel kap,nyáron azt mondta a gyógytornász hogy teljesen felesleges,és hogy csak is akkor adunk rá cipőt,ha az auchanban 1sor magától már végig sétál!


Vélemények tapasztalatok?


2013. ápr. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad, h mibol gondolod, h a liliputi rossz. Nem ertem a kerdesed.
2013. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát itt a gyakorin utána olvastam,mindenki szidja és azt mondja hogy elkopik a teteje,a talpa kilyukad..stb
2013. ápr. 28. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy elkopik hiszen puha bőr az egész. Mi olyat (bármennyire is írják hogy kinti cipőnek is jó) csak bentre használtunk, illetve kintre csak kocsicipőnek amíg sehány sort se mentek sehova.

Arra kicsit drága mulatság lett volna hogy járni tanuljon benne a földön mert valóban elkopik! Erre számíts. Ha csak a babakocsiban ül, arra jó.

2013. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz minőségű cipők ezek, csak rendeltetésszerűen kell használni.

Én is most vettem egy Liliputi szandált az 1 éves kisfiamnak, ő is még csak a bútorok mellett lépeget, és azért kellett egy szandál, hogy ha esetleg kint vagyunk, és picit letesszük totyorászni, akkor mégse mezitláb vagy zokniban legyen. Erre valók ezek a cipők, mivel puhatalpúak, és egy éppenhogy totyogónak a puhatalpú cipő a legegészségesebb. Viszont arra nem alkalmas, hogy nagyobb gyerekek rohangáljanak, esetleg motorozzanak vele.

2013. ápr. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!