Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A lábam mérete 45-46. Multkor voltunk cipőt venni, és az öszzes boltban, ami cipő meg tetszett, csak egy fél miliméterrel volt csak kisebb. Egy cipő se volt rám jó. A helyzet az, hogy csak márkás bő cipőt tudok venni, mert a kínai cipőktől meghal a lábam. Meg ugye márkás cipő igényesebb, é jobb konfortot ad! Szóval amelyik cipő megtetszett, vagy 48-as volt, ami túl nagy, vagy kisebb volt mint a lábam. Tudom lehet rendelni nagyobb méretben, de nem akartam várni. Végül azért találtunk egyet.

2012. aug. 27. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor kölcs 20000 ft-ot márkás cipőre kis minőségi asszem a kínai cipőtöl sem kell levágni a lábad és nem rohad el attól
2012. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kínai cipő nem szellőzik, nem minőségi anyagokból készült, ezért én hordani sem fogom, mert azok kivétel nélkül kukára voltak ítélve. Tavaly vettem az első adidasomat, és az szellőzött, nem volt vele semmi gond. Viszont ha zavar az, hogy képes vagyok több pénzt kiadni drága tartós cipőkért, mint egy párezres 2 hónapig bíró cipőre. Nem tudom...ha téged nem zavar az, hogy valaki igénytelen, ronda cipőben jár, ami szakadt, meg büdös...Akkor közünk sincs egymáshoz. Mert én szeretem, ha igényes a cipőm, az illataival együtt. Én igényes ember vagyok! Nincs sok pénzem, hogy minden hónapban ilyet vegyek. Kettő van összesen, de már egy ideje meg vannak, és semmi bajuk...
2012. aug. 27. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
ok bocsi de nekem 1 évig jó volt egy kínai cipő talán jót fogtam ki
2012. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :) Én is kínait hordtam régebben. Tavaly volt az a hét, amikor katasztrófa volt azokba a cipőkbe lennem. Koleszos vagyok, úgyhogy még roszabb volt a cipót levenni, sőt már le se kellett vennem:( :D Akkor vettem adidas cipőt. Bőrből van. És azóta megszűntek a problémák! :D És az a kibäszott helyzet, hogy alig van méretembe. Csak rendelni tudok x).
2012. aug. 27. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
aha
2012. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó nagy lábad van XD
2012. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
190 centihez ez dukál.
2012. aug. 27. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
aha
2012. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!