Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire változott meg az...

Mennyire változott meg az alakotok szülés után?

Figyelt kérdés
Cici,popsi,hüvely,és úgy összességében? mennyit híztatok a terhesség alatt?
2013. ápr. 29. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
15 kg-ot híztam. Vékony alkatú voltam most sem vagyok vastag, mert kb. 6 kg maradt rajtam de eléggé látszik, főleg a popsin és a combomon. Csúnya naribőrös lettem. A cicimről nem is beszélek, még lehet kisebb mint előtte volt. Legalább a hüvellyel minden rendben mert császárral szültem. :)
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10 kilót szedtem fel, mire hazaértem a kórházból a babócával, ugyanannyi kiló voltam, mint terhesség előtt. cicim hatalmas a tejcsi miatt, amúgy semmi mást nem látok magamon. minden ruhám rám jön :) azt hittem én aztán elhízok terhesség alatt, mert hízásra hajlamos típus vagyok, de nem így lett :)
2013. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Hüvely mint előtte, császáros voltam, a mellem nagyobb lett és lóg... a hasamon háj nélkül lóg a bőr, nagy volt a baba én meg alacsony vagyok. a csípőm 36-os volt most 42-es (egy éves a gyerek tehát ez már nem fog visszamenni ahogy elnézem, tulajdonképpen az összes nadrágom, szoknyám le kellett cserélnem)amúgy nem híztam 12 kilóval voltam kb. nehezebb, de le is ment minden ami feljött, sovány alkat vagyok. Rettenetesen ödémás voltam, pl. egy számmal nagyobb cipőket kellett vennem az utolsó 2 hónapban, télen papucsban jártam mert semmi sem jött fel a lábamra....
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak 10 kilót híztam, szülés után le is ment, de a bőröm megnyúlt, mindenhol csíkjaim lettek. A mellem kisebb, mint volt, a bimbóudvar nagy lett, és az egész lóg. A fenekem szó szerint kocka alakú és löttyedt. Másfél éve kondizok újra, de sajnos ez már ilyen marad.
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

45kg 167cm voltam szülés előtt. Szülés alatt 15kg-t híztam, szülés másnapján -10voltam, rá 2hétre lement a maradék 5is! Sportolok (aerobik, kodi erősítek mindig, tehát nem zsírt égetek), és ahogy elkezdtem edzeni 46kg vagyok! 14hós a lányom, ugyan úgy nézek ki mint rég, megesküszök, h talán még jobban is, mert kockás a hasam, sokkal feszesebb vagyok (lehet, h az önmagam önbizalom hiánya, szülés után motivált jobban), cicim pici volt előtte, sajna most is, semmit nem változott, hüvelyem is ugyan olyan, talán annyiu a változás, h nem tudom úgy befeszíteni, mint régen (de szerintem intim tornával okés lenne), de nem zavar engem sem és a páromat sem! Popsim pedig ugyan úgy kicsi (izmos)...

Az, h milyen voltál/leszel abszolút genetika és sport, étkezés kérdése! Mindenkinél változó, mert mások vagyunk! Ezen ne rágódj!

2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 kg-ot híztam (voltam is emiatt kórházban két hét fekvés és megfigyelés+roboráló diéta,mert a baba sem nagyon hízott)

a csípőm szélesebb lett,striáim vannak.a mellem nem ereszkedett meg mert nagyon hamar elapadt a tejem (szülés után 4 héttel megjött a menzeszem és a tejem ezzel a lendülettel el is apadt) :( majd megszakadt a szívem :(

a hüvelyem maradt a régi

2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kétszer szültem, mindkettőnél szélesebb lett a csípőm, vastagabb a combom. most 8 hónapos lesz a fiam, súlyban kb annyi vagyok, mint előtte, de a hasam és hátsóm nagyobb. a mellem is nagyobb, de még szoptatok és odalent sztem mostmár olyasmi, mint korábban volt. pár hónapja még tágabb voltam. első terhességnél 16, másodiknál 14et híztam
2013. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12 kg-ot híztam, 58-ról 70-re. Szülés után pár héttel szinte minden lement (magas, vékony vagyok). Egy nagyon pici maradt a pocakon (9 hós a babám), kb 2 kg felesleg van rajtam, lehet, h a popón is van egy pici többlet. Annyi, h azokat a nadrágokat hordom, amik még terhesség előtt kinyúltak, és már nem szerettem őket. Még jó, h nem dobtam ki :) Mivel már csak reggel-este szopik a baba, így a cicik már nem nagyok a tejcitől :( Sztem vissza fognak menni a terhesség előtti állapotra.
2013. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18 kilót híztam:) Ebből 10 egyből lement, a maradék 5tel kűzdök...De nem látok nagyon jelentős változást...Kicsit szélesedett a csípőm, természetesen szültem, nem vész...A pocim bár picit csíkos, de a bikini pont takarni fogja:))Hüvely ok, comb, fenék feszes...Igyekszem edzeni..
2013. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, és érdekes bár szoptattam nekem a mellem nagyobb lett!!!:))
2013. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!