Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek kb.2 év korkülömbség...

Akiknek kb.2 év korkülömbség van a babák között, a nagyobbik mit szólt a szülés után a tesóval való hazatéréshez? Változott a viselkedése vagy minden maradt a régiben?

Figyelt kérdés
Nekem a nagyobik 27 hós és nagyon anyás ,de amióta hhazaértünk olyan távolságtartó lett velem ,szerencsére a babát jól fogadta, de a viselkedése megváltozott.Nem akar szótfogadni, sok a hiszti és kiabálva beszél, és már nem ül bilire vissza kellett tenni a pelust.Másnál is előfordult ilyesmi? meddig tartott mire visszaállt.
2011. nov. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkért, hogy vigyük vissza! :)


Azóta is ezen kacagunk! :)


Komolyra fordítva a szót, változott a viselkedése, akaratosabb, dacosabb lett. Ugyanakkor azt vettem rajta észre, hogy jobban ki van ránk éhezve. A pici ellenére sokkal jobban kezdtem rá figyelni. És visszazökkent minden a régi kerékvágásba. meg kellett neki is szokni az új helyzetet.

2011. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes hogy megváltozik a viselkedése egy kistesó születésénél.Nálunk 25 hónap a korkülönbség,szerencsére jobban viselte a nagy mint amire számítottam.Szintén rettentő anyás gyerkőc akivel a tesó születéséig csak mi voltunk ketten(persze apa is),szuper harmóniában szimbiózusban.Nálunk jött a hiszti,a nem szófogadás és a harapás.Folyamatosan harapott a játszótéren a gyerekeket itthon minket.Szerencsére a pelus nem került vissza.Én úgy emlékszem hogy kb 5-6 hónap lett amire kezdett rendeződni a helyzet.A kicsi most 16 hós és imádják egymást,persze sok a vita a játékokon és hasonló,de alapjába véve már semmi probléma nincsen.Sok türelem kell hozzá.Mi többször csináltunk pár órát amikor ketten mentünk el valahová,akár csak a játszótérre is ez sokat segített.
2011. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baratnomeknel a kislany szo szoros ertelmeben 1 honapig nem mosolygot es nem beszelt tobbet amikor hazavittek a kistesot. Pedig mar nagyon sok szot tudott. 2 ev es 3 honap volt a gyerkocok kozott. Hozzam hoztak at az ujszulottet neha par orara, hogy lehessenek csak kislannyal harmasba mert szivszaggato volt latni. :( Ekkor meg en is otthon voltam a fiammal igy nem bantam ha idehozzak 1-2 orara es nagyon szerettem segiteni nekik, hogy valahogy megoldjak ezt. Mostanra mar jobb a helyzet a kisteso 1 eves mult. Neha nyuzza a nagyobb de legalabb mar puszit ad neki meg probal vele jatszni. De az elso idoszak kemeny volt nekik nagyon. Engem annyira kikeszitett, ahogy lattam a kislanyt nem beszelni es mosolyogni, hogy a mai napig emiatt nem tudok tesot vallani a fiam melle. :( Egyszeruen felek.
2011. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor valahogy majd mi is átvészeljük ezt az időszakot.
2011. nov. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!