Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már úgy, hogy tápszert...

Volt már úgy, hogy tápszert adtál a babádnak inkább, mert bár valamennyi tejed volt, de nem voltál biztos a mennyiségben? Inkább vártál a következő etetésig, akkor kínáltad cicivel?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ellentmond az igény szerinti szoptatásnak. Viszont a gyerek nem hízik rendesen, 10 dkg/hét alatt...

3 hónapos lesz pár nap múlva.


2013. ápr. 30. 13:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, a heti 10 dkg hízás bőven jó.

De a heti 7 dkg, majd ezt követően a heti 2 dkg nem hinném, hogy a gyerekorvosok szerint is bőven jó.

És igen, önigazolást keresek, kíváncsi vagyok, vannak-e sorstársak, vagy mindenki óránként szoptat növekedési ugrásnál, még úgy is, ha közben nem hízik a gyerek.

Lehet bántani érte.

2013. ápr. 30. 16:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt! Nyugodtan adj tápszert. 6 hós és még szoptatok, pedig így csináltam.
2013. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!