Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes babám éjjel átaludt...

6hetes babám éjjel átaludt 8órát, most reggel viszont nem evett valami sokat, és elég nagyot bukott. Nins valami baja?

Figyelt kérdés
nincs láza, de én nem tudok különbséget tenni a hányás, és a bukás között. ő nem is szokott bukni igazából... ha a következő szoptatás után is ezt csinálja, akkor mit tegyek? nem fog kiszáradni? és ha hányt, az mindenképpen bajt jelent?

2013. máj. 1. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm,hogyha egy tenyérnyinél nem bukik nagyobbat,akkor nincs baj.Volt szaga?Mert ha csak bukott,akkor nincs szaga annak.Kiszáradni nem fog,de figyelgesd,hogy nem e túl aluszékony.Ha hányt szerintem nem mindenképp baj,lehet hogy csak megnyomódott a kis gyomra.
2013. máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát éjjel átaludt 8órát, aztán etettem, hányt, és most megint alszik. nagyon be vagyok pánikolva:(
2013. máj. 1. 07:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Máskor is alszik annyit éjszaka?Szerintem nincs baj,de mondom,nézd hogy mennyit alszik.HA nagyon gyanús lenne inkább hívd fel a gyerekorvost,ő meg tudja mondani biztosan,hogy ilyenkor mi van.De ilyen volt nálunk is,én is tökre ideges voltam olyankor.
2013. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha bukik a baba,az csak kifolyik a száján,a hányás viszont messzebbre megy,akár 30-50 centire is a babától.Ezek alapján meg tudod különböztetni a kettőt.
2013. máj. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
máskor sosem aludt ennyit, és ez inkább hányás volt szerintem, hig volt, és nem a szája szélén, lehányta a karomat, és a földre is ment...
2013. máj. 1. 07:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a gyerekorvost,ha tudod.NEm hiszem,hogy baj van,nekem is szokott ilyet,de azért biztos ami biztos.Viszont szerintem csak bukott egy nagyot.A viselkedése más mint szokott lenni?Nem fáradt ki nagyon tegnap,hogy esetleg amiatt alszik ilyen sokat?
2013. máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, gondolj bele, sokkal melegebb van, hirtelen jött a forróság. Képzeld el mennyire megviseli. Ne aggódj, szerintem próbál alkalmazkodni a meleghez. Ha meleg van te is aluszékonyabb vagy, fáradtabb.
2013. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most (2órával az előző szoptatás után) megint etettem (felébredt, sirt, hogy éhes) jól is evett, büfizett is, most leraktam, megint alszik. hipochonder vagyok sajnos:( és nem tudom eldönteni, hogy van e baja, vagy nincs...
2013. máj. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!