Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek 3 hónap...

Hogy öltöztetitek 3 hónap körüli babátokat ilyen időben kintre és bent?

Figyelt kérdés
Eddig hosszú ujjú bodyt+nadrágot+zoknit adtam rá, lehet már rövid ujjú bodyt is, elég lenne? Bent a lakásban (panel) délelőtt még nincs túl meleg, délután viszont látom, hogy izzad. Ti mit adtok babátokra?
2013. máj. 1. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok :)

AZ enyém rövid bodyban van és zokniban. Kint is rövid body kisruha, harisnya vagy zokni ez időtöl függ.

2013. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos.Mi is panelban lakunk.Sima rövid ujjú body van rajta minden nélkül.Mikor alszik csak akkor takarom be.Ha esetleg hidegnek érzem a kis tappancsát akkor kap egy zoknit, amit 5 perc alatt leszed magáról.
2013. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja meg kint mindig van rajta zokni, de ugyan úgy csak bodyban van.

2. voltam

2013. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg sok? :) Mondjuk hajlamos vagyok túlöltöztetni, azt tudom :) viszont a lakásunkban ilyenkor még nincs olyan meleg, rajtam is simán elfér egy póló+cicanadrág, zokni, ezért gondoltam, hogy rá hosszú ujjút adok. A rövidujjú body minden más nélkül nekem kevésnek tűnik, bár lehet én vagyok fázós. Köszi nektek, akkor azt hiszem, kicsit visszaveszek a ruhamennyiségből :)
2013. máj. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!