Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónap körüli babátokat...

Két hónap körüli babátokat mibe öltöztetitek otthon, illetve sétára?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A mi babánk 2-án lesz 3 hónapos kisfiú.Otthon általában 1 h.ujjú bodyt és rugi van mert kényelmes,ha el megyünk akkor h. ujjú body, pulcsi,harisnya, kantáros naci egy kocsikabát és vékonyabb overál sapi még azért kesztyű.

Te?

2012. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Otthon bodu, rugi.

Setahoz, body, harisnya, vekony h.ujju felso, kantaros naci es kiskabat. Vekonyabb sapi. Nalunk nappal 18-20 fok van, besulne annyi cuccban, amit az elso irt. :-)

3 honapos kislany

2012. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is hosszú ujjú bodyt és rugit adok rá itthon. Ha elmegyünk, akkor erre adok még egy plüss rugit, vastag pulcsit, kötött kiskabátot és alul alaposan be van takarva a babakocsiban, fölülre sapka + a kötött kabát kapucnija. Szerintetek ez kevés? 2 hónapos a kisfiam.
2012. márc. 21. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én picim 7 hetes és ebben az időben egy rövid ujjú body és rugi,vagy naci+kis kardigán van rajta vagy pulcsi és persze sapi,meg takaró!Szerintem ilyen jó időben fölösleges agyonöltöztetni őket,mert csak bemelegszik!Nem hiszem,h fázna,mert akkor jelezné.Így hatalmasakat alszik!
2012. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!