Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezeljem, ha a babát...

Mivel kezeljem, ha a babát megcsípi a szúnyog?

Figyelt kérdés
Bocsánat,ha nagyon buta kérdés,de első baba,és eddig fel sem merült bennem ez a témakör. Viszont ma már nagyon sok szúnyogot láttam,hallottam itthon,és jelenleg semmilyen szúnyogirtó eszköz nincs itthon,se kenőcs. Gondolom a babát nem fújhatom be,tehát marad itthonra az elektromos,de ha a kertben vagy máshol csípi meg,mit tudok vele csinálni? Vagy észre se fogja venni?
2013. máj. 1. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha viszket neki, akkor ha nincs más, egy kis ecet vagy citromlé is enyhíti a viszketést.
2013. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) :) Még meg se csípte én meg már parázok :D De holnap beszerzek valami szúnyogirtót :)
2013. máj. 1. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
DM-ben lehet kapni bio szúnyogriasztót babák bőrére és kencét is, ha már megcsípte a szúnyog. Gondolom tesco-auchan-stb is van ilyesmi.
2013. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a védőnő hogy a Sudokrém is jó rá,de Fenistillel is be lehet kenni.

Én a dm-ben vettem Vape márkájú szúnyogirtót tejet,0 hótól lehet használni,ruhára lehet kenni,nagyon jó,eddig kerülték a szúnyogok szerencsére.

2013. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam a DM-ben valamilyen stiftet, direkt babáknak való csípésre, piros színű dobozban van...valami babás kupon mellé adták tavaly...még nem használtam, mert megúsztuk, de készenlétben van :)
2013. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi babáknak való elektromos szúnyogirtót vettünk, aminek nincs illata. Eddig nem csípte meg szúnyog. Ha megcsípi, akkor szerintem Sudocreme-t kenek rá, vagy veszek én is vmi babakrémet szúnyogcsípésre.
2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Eddig még szerencsére nem csípték meg őt :) Azóta beszereztük az elektromos szúnyogirtót bár sajna még krémet nem találtam,de a héten akkor elmegyek a DM-be :)
2013. máj. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!