Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen általános...

Van valamilyen általános homeopátiás szer nyugtalanság ellen?

Figyelt kérdés

A kisláényom 9 hónapos, sose volt egy nyugodt darab, de most.....mintha egész nap cak nyekeregne, még a kezemben is. Jó, jön a foga, de már egy hónapja ez a baja? Elaludni nem akar, se nappal se este, egy kínszenvedés a nap, akárcsak az éjszaka. Enni is alig, a ciciről elkapkodja a fejét, és csak gyümölcsöt eszik úgy-ahogy. Segítségem nincs, kezdek nagyon magam alatt lenni. Tudom, hogy nem direkt csinálja, de már néha úgy érzem, nem is szeret engem :(

Ma délelőtt inkább nem is szóltam már hozzá, mert úgy éreztem csak ingerülten tudnék, akkor inkább csendben maradtam. Ja és az apja is csak kelti a feszültséget itthon, nem érdekli, hogyalig pihenek stb. azzal nyaggat hogy legyen nagyobb rend. közben nagyobb rend van nálunk mint 1 patikában, de neki csak az jó, ha még a szőnyegrojtok is vigyázzban állnak. ..

a fentiek miatt érdekelne....


2009. szept. 28. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

szia

én a Sedatif Pc-t adtam neki.

de valószínűleg érzi az otthoni feszültséget, ez is erősíti az ő nyugtalanságát :(

a Sedatif Pc nyugtalanságra, szorongásra való, babáknak gyakori éjzsakai ébredésekre

de kérdezd meg a gyógyszerészt.

2009. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kamillas golyok talan?

en viborcul kupot adtam a bebinek, az is hasznalt

2009. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sziasztok,


köszi, kipróbálom ezt a sedatif pc-t.

A viburcol meg a kamillás nem segített, zt már próbáltuk.


Vsz. tényleg érzi a feszültséget itthon, :(

2009. szept. 28. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem kivitelezhető,de én is voltam ilyen cipőbe és nekem ezt javasolták:hagy otthon apukának 1napra,vagy csak egy fél napra,te meg menyj el kikapcsolódni:)Apuka legalább átérzi milyen egész nap a babával otthon lenni.Írj le neki mindent(Kaja,alvás)és go!Meglátod,majd alig várja,hogy hazaérj,és kedvesebb lesz.
2009. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez már nekem is megfordult a fejemben, csak épp a lánykám cicin és kizárólag cicin alszik el...kajálni meg, hát azt is csak tőlem fogadja el. Na és miért? Mert az apja abbban a kevés időben is, amikor itthon van, csak annyit foglalkozik vele,amennyi neki kényelmes. Ha neki épp más kedve van, vagy teszem azt hazahoz melót, akkor inkább azt csinálja. nyilván, hogy nem szokta a meg a gyerek, hogy az apjával is jól ellegyen....

amúyg voltunk a patikában, és a sedatif pc helyett a patikus a nux vomicát ajánlotta, már meg is kapta a lánykám az első adagot, kíváncsi vagyok, hat-e.

2009. szept. 28. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak érzi rajtad a feszülséget és ettől lesz ő is feszült! Próbálj meg nagyokat sétálni vele, esetleg játszani vele. Az én fiam most 10hós, de ő se egy nyugodt baba, mondjuk nála ez abban nyilvánul meg, hogy egyfolytában jönne-menne kifulladásig. Az alvás meg nálunk is nehezen megy mert egyszerűen nem akar elaludni, mintha félne, hogy akkor lemarad valamiről. Én ilyenkor beteszem a babakocsiba és "irány az ég alja"! Na akkor el szokott aludni. Nagyon nehéz ha egyedül vagy, de próbálj meg kicsit türelmesebb lenni és lekötni a figyelmét. Én is egyedül vagyok, igaz nálunk apa délután amikor hazaér akkor sokat foglalkozunk együtt a gyerekkel, az én egész napom arról szól, hogy próbálok mindent kitalálni, hogy lekössem a Törpét. Próbálj meg a pároddal egy kicsit elbeszélgetni, hiszen a gyerek kétemberes dolog... A házimunka meg egy pasinak se legyen már szégyen!
2009. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát játszom én vele, amennyit tudok, sokat, meg szoktam neki énekelni, mondókázni sokat, ölbéli játékokat, azt szereti, de nagyon változékony a hangulata, és egyik pillanatról a másikra elkezd nyűglődni minden ok nélkül. A figyelemelterelés úgy-ahogy menne, dehát amikor nincs rá se kedvem se energiám már néha. Nagyon -nagyon frusztráló, hogy alig van látszatja a befektetett tengernyi energiának. A séta meg szintén nem varázsszer nálunk, amióta mászik, feszegeti ki magát a kocsiból, és nemigen tetszik már neki. Gondolom, a nappali rossz hangulatához az biztos hozzájárul, hogy éjjel nem jól alszik.

Az édesapa meg egy rendmániás alak, az anyja rontotta el ( a sógorom ugyanilyen), de ez csak abban nyilvánul meg, hogy más csinálja meg a rendet, mert őt zavarja, ha "rendetlenség" van. Ezt úgy kell leképzelni, ha van egy db mosatlan pohár a mosogatóban, az már rendetlenség.

Most jelenleg ott tartunk, hogy közöltem vele, miután hétvégén nagyopn igazságtalan volt velem ezzel kapcsolatban, hogy jó, akkor innentől mindenki maga után elpakol, meg kimos kivasal magának (inges mh-re jár dolgozni), meg megfőz stb. Akkor talán majd rájön, hogy mi az , amit ő úgy aposztrofál, hogy én "nem csinálok meg semmit".

Amúgy úgy látom elkezdett "hatni" a szer, mert felerősödtek a tünetek....ami ugye állítólag ilyenkor benne van a pakliban. Éjjel szegényem össze vissza forgolódott, sírt, csak a cici kellett neki (5 percenként), de igazából az se nyugtatta meg. Kb. 1 órát, ha aludtam éjjel. Jó lenne, ha átfordulna ez pozitívba, ez a hatás, mert ez így áldatlan állapot. :(

2009. szept. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!