Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térd beütése után furcsa...

Térd beütése után furcsa nyugtalanság érzés?

Figyelt kérdés

Mentem fel a lépcsőn és az egyik lában lecsúszott a lépcsőfok szélén. Előre estem és a térdkalácsom alatti részt (ahol ütögetni szokták reflexvizsgálatnál) a 2 fokkal feljebb lévő lépcsőfokba teljesen belevertem. Hirtelen fölpattantam, de nagyon fájt. Azonkívül éreztem a hirtelen ijedtséget is utána még jó ideig (kis szédülés, mintha kívülről látnám magam, ájulásérzet), de nem ültem le csak folytattam a dolgom.

Ez reggel történt és most este van. Azt érzem, mintha még mindig az ijedtségnek egy kis magva bennem lenne és nyugtalanságot keltene (kicsit mélyebb levegőket veszek, néha mintha a látásom megugrana, megszédülök, illetve egy kicsit a lábam is gyengécske). Ez normális? Lehet belőle nagy baj?


2011. aug. 18. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon unod magad, igaz?
2011. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy azt hiszed viccből írtam ki...vagy, hogy nagyon figyelem magam.


De egyik se. Jól elfoglaltam magam egész nap. Ez nem lehet gond.

2011. aug. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!