Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szedjem ki?

Hogyan szedjem ki?

Figyelt kérdés
Fagyasztottam le csirkemellet a kisfiamnak jégkockatartóba,de egyszerűen nem tudom kiszedni belőle.Tippek?
2013. máj. 2. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
a jégkockatartóba?? ja, olyan beépítettbe gondolom, most esett le:) forró vizet nem lehet oda befolyatni, vagy mi? nyisd ki egy kicsit, hátha az is segít.
2013. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod kiszedni? Nekem ugyanúgy kijön belőle, mint a jégkocka. Egy picit megcsavarom a tartót, tényleg csak nagyon kicsit és így elválik minden kocka a tartó falától.
2013. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy-két percre állítsd meleg vízbe, majd ütögesd ki belőle és ami nem kell most zacskózd be.
2013. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, akkor ez az a tartó mégis? akkor meg forróvíz és kész:)
2013. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Próbáld meg egy kicsit "tekergetni",ütögetni.Én úgy csináltam hogy felkockáztam és egy tálcára raktam kellő távolságra egymástól és 1 éjszaka a fagyóban,majd műanyag dobozba tettem és onnan ki veszem ha kell és nem fagy ott össze!Szép napot!
2013. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ez nagyon jó ötlet.

Már sikerrel jártam.Egy jó 5percig kint volt,és így már ki tudtam venni,a többi pedig ment vissza.Remélem nem lesz baja!?De csak nem,hisze nem olvadt ki

2013. máj. 2. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tálcára rakosgatom, be a fagyóba, másnap dobozba, vagy zacskóba. Egyébként az epret, málnát is így kell fagyasztani, könnyű külön választani őket utána, nem lesznek nyomik.
2013. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!A tálcás vagyok:)!Örülök,hogy tudtam segíteni,én is ettől az oldaltól kaptam ezt az ötletet!Szép napot!Szia
2013. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!