Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos bebim korme alol...

Gabriella83 kérdése:

1 honapos bebim korme alol hogy szedjem ki a piszkot? Es a babaolajat ti mikor hogy hasznaljatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágd le a körmét, úgy egyszerűbb tisztán tartani.
2012. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónapos baba körme hogy lesz koszos?Takaríts ki,először is .Legalább ott ahol a pici van.Babaolajat pedig fürdés előtt szoktam használni.
2012. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 2. ha hiszed, ha nem, az én babám körme is picit valamiért piszkos volt már pár hónapos korában, pedig akkor még csak kiságyban illetve az ölünkben tartózkodott.

És ha hiszed, ha nem, tisztaság van nálunk ...

Kérdező, szerintem vágd le a körmét, mást nem nagyon tudsz vele csinálni, majd "kikopik".

2012. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok! Szerintem is tud koszos lenni egy csecsemő körme. Nálunk pld. szöszök kerültek mindig az ujjacskái közé, és hasonlók. Nem kell a másikat bántani.
2012. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én fiam is még csak 3hónapos, de akkora szöszöket szedek ki az ujjai közül, hogy csak csodálkozok én is. Napjában többször is. A textilpelenkákat nagyon szereti fogdosni, és mindenféle rongyis dolgokat, gondolom amiatt van ez. És a körme alatt is ugyanígy bekoszosodik, pedig minden nap fürdetem, takarítónő jár hozzánk takarítani és még én is sokat takarítok... szóval nem azért mert kosz van.

Babaolajat én úgy használom, hogy a fürdővizébe csöpögtetek 3-4cseppet, és a bőre nagyon fincsi lesz tőle.

(Mind a három gyerekemnél így használtam :) Mindnek nagyon szép bőre volt-van.)

2012. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Az én 3 hónaőpos kislányom is összeszedi a szöszöket a játékok fogdosásával. Én fürdés után szoktam levágni a körmét és szépen kijön az a kis kosz a körme alól. Könnyebb levágni mert a víztől még puhább lesz a körme. Az olajat fürdés előtt. Fürdés után én bekenem a testét és a fejét is kókuszvajjal amitől csodaszép a bőre és a koszmót is megakadályozza!!
2012. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babaolajat mi nem használtuk semmire. :(
2012. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!