Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mibe öltöztetitek ebben a...

Viki31 kérdése:

Ti mibe öltöztetitek ebben a jó időben a 6 hetes babátokat? Kint és bent egyaránt érdekelne!

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár az enyém 6 hónapos, azért leírom a véleményem. Harisnya,rövid ujjú kombi, vékony rugi. Ez bentre gondolom. Kintre fogalmam sincs.
2013. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bent ujjatlan, vagy rövidujjú body, ehhez ujjatlan rugi, vagy kisnadrág. Délutánonként az alváshoz (a meleg miatt) a nadrágot, rugit levettem róla és bodyban, zokniban altattam, pelussal takartam be.

Kintre hasonló, csak felülre egy kis kardigán, plusz vékony tavaszi sapi.

2013. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6 hetesre rövid ujjú?
2013. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám tavaly április végén, május elején volt hat hetes. Emlékszem 30 fok volt. Bizony rövid ujjút adtam rá. Nem lett semmi baja.
2013. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igaz mi csak 4 hetesek vagyunk,de leírom:

hosszú ujjú body, ujjatlan,plüss rugi. azt azért hozzá teszem,hogy vájog házban lakunk,24 fok van.

2013. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam tavaly júniusban született, piszok meleg volt nyáron. Én is rövid ujjú bodyt adtam rá, semmi baja nem lett. Nem szabad túlzásba esni az öltöztetéssel, mert leizzad és így fog megfázni.
2013. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!