Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek már megy a gyerekük...

Akiknek már megy a gyerekük önállóan, nagy melegben adtok majd zoknit a szandálhoz?

Figyelt kérdés

Ez anyósom újabb mániája. Állandóan zoknikat vesz az 1 éves kislányunknak. Zoknin kívül még nem is vett talán mást. Tegnap is beállított 10 pár zoknival, de nem a vékonyabbik fajtából, hanem vastag frottír zoknikat hozott. Mondtam neki, hogy nyáron nem kell ilyen meleg zokni, meg 40 fokban amúgy sem fogok zoknit húzni a kicsi lábára, úgyhogy ne hozzon több zoknit. Erre elkezdte, hogy igenis fontos a zokni, és kell a lábára 40 fokban is. Mert vegyek példát a másik menyéről, aki a 8 és a 4 éves gyerekeknek a mai napig dög melegben is húz zoknit a lábukra. Sőt szerinte az én lábamra is kellene zokni nyáron is :)

Ti adtok a kicsitekre? :)


2013. máj. 2. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok zoknit a lábukra. A fiam 3 éves, a lányom 2 éves. 1 évesen se kaptak nyáron kánikulában zoknit a lábukra. Ha adnék, akkor max. vékonyabb 100% pamutzoknit, de a frottír nagyon gáz nyáron!
2013. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

A helyzet az, hogy én is adok a 3,5 évesemre.

Utálja ugyanis, ha poros, homokos lesz a lába, percenként kellene törölgetnem a talpát.

Olyan szandált vadászok neki mindig, aminek nem teljesen nyitott az orra, hogy a kavicsoknak még nehezebb dolguk legyen.

Én nem tartom annyira gázosnak, de megértem, ha neked nem tetszik.

2013. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szendiba kell neki, lányomnak kidörzsöli minden. Ha nagy a meleg akkor úgy is mezítláb van mindenhol.

Vastazoknit én télen sem húzok rá, csak gumis tal´put itthon, de cipöbe télen is normál zoknit húzok.

2013. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy nem tetszik, ha zoknit húzok a lábára a szandálhoz. Hanem hogy amikor amúgy is baromi meleg van kint akkor minek a zokni? Meg anyós szerint ha medencébe belerakom, a lábára akkor is kell zokni :)
2013. máj. 2. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt olyan szandi, amihez muszáj volt vékony zokni, különben piros lett a bőre, úgy megnyomta, pedig egyébként kényelmes volt.

De nem is nagyon hordtak szandit se a gyerekeim, csak a játszótérig, mert ott mindig pucérláb voltak (vannak).

Vastag zoknira legközelebb októberben lesz szükségetek :)

2013. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Medencébe gondolom azért, hogy el ne csússzanak, de vastag frottír teljesen felesleges. Szerencsére az én gyerekeimnek még egy szandi se törte fel a lábát, ha nem volt rajtuk zokni.
2013. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
nekem is pont 1 éves a lányom,én mindig adok rá vékony zoknit,kivétel,mikor homokozik,fürdik,meg kidörzsöli a cipő,bent meg nálunk hűvös van a padlón pucérlábon
2013. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

én csak akkor adok ha tudom hogy homokozni megyünk, simán sétálgatni várostnézni motorozni csak szandálban, de homokozóba is harmatvékony zoknit hogy a naggya homokot kint tartsa

másfél évesem van :)

2013. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!