Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aldis vagy a lidl-is pellenka...

Aldis vagy a lidl-is pellenka ajobb? És milyen árban vannak,4-es méret érdekelne?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Aldis. Egy árban vannak, mindegyik 2399 FT és 50 db van benne. De jó a Lidl-s is, de nekem az Aldis jobban bejött. Ha pisilős a gyerkőc, akkor inkább Aldis, az kicsit vastagabb. Egyébként a Penny-s pelenka BabyTime, szerintem még az Aldisnál is jobb, abban is 50-en van és 2399 FT ugyanúgy.
2013. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lidl Toujurs (lehet nem írom jól) 2500 alatt van, 44 vagy 48 db van benne. Elég drága mert 50 forint felett van darabja, ahhoz képest nekünk csak nappalra vált be, éjszaka gyorsan átázott. Nem vettem csak egyszer.

Az aldisat nem ismerem, oda nem járunk.

Mi most Dadát (37Ft/db), éjszakára bernit (45Ft/db) használunk, de már 5-ös méretet.

2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat!
2013. máj. 2. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
A Lidl pelenkáját egyszer próbáltam, nekünk nem vált be, viszont sokan dicsérik. Mi nappalra Aldisat használunk, nagyon szeretem.
2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aldi


Mi Pampers-t veszünk szinte mindig, de a legelején, mikor megszületett a lányom, kipróbáltam a Lidl-t, nem jött be, mert túl vastagnak találtam, nem komfortosnak. Most pár hónapja kipróbáltam az Aldi-t, mert a 2,5 éves kislányom még pelusos volt, de úgy, hogy ha picit csurgatott a pelusba, akkor azonnal kérte, hogy tegyem tisztába. Így marha nagy pazarlás volt a pampers-t dobálni kifele 2 csepp pisinél, és képes volt ezt 5-10 percenként eljátszani ám. :-) A kisfiam pedig 6 hónapos volt ugyanekkor, szintén nagy pelusfogyasztó, úgyhogy gondoltam, hogy megnézem az Aldi-st, mert úgyis oda járunk és pénzem sem volt Pampers-re épp. Nagyon jó, én nagyon ajánlom. Most megint Pampers-t használunk, de tök jó, hogy tudom, hogy van még egy jó fajta pelus, ha épp kell.


Azonos árban van minden méret az Aldisnál.

2013. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a Lidl-ös pelenkát veszem,nekünk az vált be éjjel-nappal.
2013. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kerria ***** válasza:

Aldis... ezt használjuk a 2-es méret óta.


Kislányom az összes márkásból kipisilt, kikakilt, ebből csak nagyon-nagyon ritkán.


Ára jelenleg a 4-esnek 2399.- és 50 db-os

2013. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lidl :-) De gyakorlatilag ezek ugyanazok, csak más névvel dobják piacra őket :-) Német, tehát rossz nem lehet
2013. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az aldis jött be, bár csak éjszakára adtam, nappal másik fajta volt. A Lidl pelusát nem próbáltuk.
2013. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 3. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!