Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségű a babylove...

Milyen minőségű a babylove pelenka? 4-es méret érdekelne

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kislányomnak ez vált be legjobban, főleg estére.

Nekem tetszik, jó az anyaga, jól szív, nem folyik ki belőle semmi, legalábbis eddig nem.

Kuponnal veszem mindig, így még az ára is jó.

2012. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez vált be a legjobban, amióta nem moshatózunk. Éjszakát is nagyon jól bírja, meg a nagy kakikat is. Nekem bevált csak nagyon drága, úgyhogy én visszatérek a moshatóra, legalábbis nappalra.
2012. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 krisztivan ***** válasza:
20 hós fiamnak is ezt használtuk.Aztán sajnos ujitottak és kisebb lett.Rövidebb a dereka és így már pont bevágja a combját(van neki rendesen).Egyébként nagyon szerettem mert ez volt amelyik kibírta szó nélkül az éjszakát.
2012. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kislányomnál bevált, csak ezt használjuk jelenleg. Szerintem érdemes kipróbálnotok, mert elég sok anyukától hallom, hogy jó, és végül nekünk is leginkább ez jött be.
2012. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fiam van, ő már 4+-ot használ, de előtt sokáig volt a 4-es, szerintem az egyik legjobb pelenka. Most volt egy kis újítás, sokkal vékonyabb rugalmasabb lett, a dereka hátul gumis, sokkal kényelmesebb.
2012. máj. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, de mióta megújult valamiért sokszor átázik. Alig várom hogy elfogyjon!!!
2012. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Na utolsó most elbizonytalanítottál..:(
2012. máj. 9. 15:01
 8/16 anonim ***** válasza:

5 igen, 1 nem. Engem ez nem bizonytalanítana el. :)

Szerintem egy próbát megér.

Nálunk még egyszer sem ázott át, 13-14 óra alvás után sem, csurig tele pisilt pelussal sem. :)

2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Imádjuk!!!! :)
2012. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sem a régi se az új nem ázott még át, 10 hónapos a gyerek.
2012. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!