Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposotok mit szeret...

13 hónaposotok mit szeret reggelizni vacsorázni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

az enyém két éves koráig tejpépet evett, mert 1 évesen még nem volt foga. Alig bírtam leszoktatni róla. Imádta a vaníliásat. A kicsi meg állandóan vajas kenyeret enne, főleg pirítósnak. sajnos ez a két véglet, a doki néni is lesett, hogy mi? kenyeret eszik?

Régebben olcsóbbak voltak a DM-es pástétomok, azt is szerették, sokáig elég.

2013. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az én kicsi fiam nem hajlandó a tejberizsen és tejbegrízen kívül mást enni ilyen időben.néha vajas kenyér.bármi mást adok neki 3 falatot eszik belőle,a többit kiköpi.amúgy jól eszik szinte bármit de reggelinél vacsoránál nem hajlandó mást enni...
2013. máj. 3. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek nagyon táplálóak szerintem, a tejpépes gyerekem igen jó húsban van a mai napig, ha napi kétszer eszi, mellette mást is, nem lesz baja szerintem. Mi mondjuk Milupásat vettünk, nem magam készítettem.
2013. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen valóban táplálóak,csak arra gondoltam,hogy lehetne változatosabban.mert így nemigen eszik felvágottat,virslit vagy ilyesmit,tojásrántottát..
2013. máj. 3. 12:49
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
Lányomnak sok foga volt már akkor is így mindent megeszik amit elé teszünk:) Sajtkrémes/Vajkrémes/májkrémes csirke/pulykamellsonka kenyeret,paradicsom paprika,uborka sajt
2013. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na pont ezt szeretném én is :))
2013. máj. 3. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is 13 hónapos . Reggelire szendvics falatkákat eszik, de keveset, így utána eszik egy rudit. Vacsorára meg már elhagytuk a tejpépet nert megébredt éjszaka, nem tápláló állitólag 1 éves kor fölött. De én is így tapasztalom. Így ő vacsira is főzeléket eszik. vagy husosat, sajtosat vagy tojással dusitva. És most így is ébredt két éjszaka már, mert megéhezett. Az én fiam nem sok kenyérfélét eszik meg egyszerre ezért nem ezt kap vacsira mert akkor 3 óránként kelhetnék etetni.
2013. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.szerencsére jól telíti a gríz és a rizs meg a főzi is csak lehetne változatosabb is :) de majdcsak megunja :)
2013. máj. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!