Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 9 hónaposotok?

Miket eszik 9 hónaposotok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 12:49
 1/5 anonim válasza:
Az én kislányom 9 hónaposan sok mindent evett már. Felsorolom! Káposzta, zöldbab, spenót, sóska, karfiol, karalábé, zeller, virsli, felvágott, cukkini, padlizsán, tök, brokkoli, tarhonya, tészták, csibemáj, csibemell, pulykamell, hal, tojássárgája. Volt hogy azt adtam neki amit magunknak főztem pl: krumplis tészta,paradicsomos káposzta, rakott karfiol, zöldbabfőzelék stb.
2013. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az előző vagyok, még jutottak eszembe dolgok. kenyér, zsemle, kifli, babapiskóta, kekszek, gyümölcsök: alma, banán szilva, barack, narancs, mandarin, joghurtok, pudingok
2013. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen részletesen leírtad :))
2013. márc. 21. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindent.

Kivéve: tehéntej, paradicsom, méz, déli gyümölcs, más nem jut eszemben.

Amit nagyin szeret; mozzarella, ,grilezett cukkini, sajtos kenyér,

2013. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos, 7 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert cicifüggő. Nem erőltetjük, mert szépen fejlődik és hízik:

reggel szopi,tízórai gyümölcs gabonával (2 naponta csempészek bele zöldséget+husit, mert a zöldségeket nem szereti), az ebédet csak most kezdtük el pár kanállal: Sinemil+zöldség+husi+szopi, uzsonna Sinemil+gyümölcs: ami délelőtt maradt vagy friss: alma, banán, reszelt répa+szopi és még este vacsira szopi.

Ezeket kóstoltuk már: banán kivételével déli gyümölcsöt, epret, málnát nem (max, ha Hipp-ben van vegyesen), édes burgonya, burgonya, cékla, brokkoli, spenót, csirke, jövő héten fogjuk a pulykát, aztán a bárányt és a borjút. Ha nem lesz gond a pulyával sem akkor jön a sajt. Mi csúszásban vagyunk a "késői" kezdéssel, de nem siettetem, csak az ő tempójában haladunk.

2013. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!