Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomat Vandának szerettem...

Kislányomat Vandának szerettem volna elnevezni, de a férjem elkeseredett, mert a kollégáinak és a barátainak sem tetszik. Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik. De az a lényeg, hogy nektek tetsszen.
2013. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kollégáinak???

Nektek kell hogy tetszen!Ilyen indokkal,ne tántorítsanak el,mert olyan név még nem született úgysem,ami maradéktalanul tetszene mindenkinek,névválasztásban pedig nem a kollégáknak kell megfelelni!Az a szülők szuverén joga,ha pedig ti ketten egyeztek,akkor ez nem is kérdés,szép név!

2013. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell előre elmondani. Vagy ha elmondjátok, akkor tényként kell közölni és akkor csak a nagyon elvetemültek (írhattam volna, hogy bunkók) mondják a szemetekbe.

Amúgy nekem tetszik.

2013. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legkevésbé a barátok véleménye számítson már, nekik nyugodtan legyen mindegy, hogy hívják a lányotokat. Ők döntenek vagy ti? Ha megszületik majd, és valamelyik azt mondja majd, hogy hát, a xy-é aranyosabb, akkor a férjed kevésbé fog szerelmes lenni a lányába? A mi lányunk neve sem tetszett senkinek, se a barátoknak se a családnak, nem foglalkoztunk vele.
2013. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de nem is az én kislányomnak kell nevet találni :-).

Nem fogtok és nem is kell olyan nevet találni, ami mindenkinek tetszik. Ha nektek tetszik, akkor hajrá.

2013. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de tényleg nektek kell tetszen, az a lényeg. A kollégáknak meg ehhez semmi köze nincs, ennyire befolyásolható a férjed?
2013. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nektek kell tetszeni nem másnak. Nekem sem a kedvencem, azért mert nem lehet becézni.
2013. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név.
2013. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adjatok neki 2 keresztnevet, egyik a Vanda.
2013. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is Vanda. Egy szőkésbarna hajú nagy gesztenyebarna szemű örökmozgó kislány.:) Igazi kis Vanda. Mindenkinek magyaráz és nem riad vissza semmitől. 6 fiút kitesz. :D Még hogy nem lehet becézni? Vandus, Vandó, Vandóca, Vandácska, Vava. Mi Vandusnak hívjuk legtöbbször.
2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!