Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csinálok tojáskrémet abból...

Ha csinálok tojáskrémet abból 16 hónaposomnak is adhatok?

Figyelt kérdés
A mustár és a majonéz miatt kérdezem. Bár mustárt nem szoktam sokat bele tenni.
2013. máj. 4. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki
2013. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze h adhatsz. Nekem 15 hónaposom van, már 1 éves kora óta eszi velem a tojáskrémet :)
2013. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor az lesz az uzsi. :)
2013. máj. 4. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hósomnak is adtam.
2013. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,de leírnátok,hogy készítitek el??
2013. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 5 toját megfőzök. Apróra vágom, bele petrezselyemzöld, só, egy kevés mustár, majonéz, meg 2 ek tejföl, egy kevés reszelt sajt. Összekeverem és ha túl száraznak tűnik akkor még mehet bele egy kis majonéz vagy tejföl, attól függ milyen kedvem van. Ez az én variációm, de kismillió egy fajtája van. :)
2013. máj. 4. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok. En ugy csinalom ha csak a fiammal 2en eszunk, h 2 tojast megfozok, addig egy talba osszekeszitem a hozzavalokat. Kis hagymat szoktam vagni bele,de nagyon aprora. Ezt megsozom, borsozom, teszek ra 2-3 teaskanal vajat, pici mustart es majonezt. Majdha a tojas megfott, belerakom oket ebbe a hagymas edenybe, es villaval aprora torom :)
2013. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!