Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek ha szopizik, van...

Újszülöttnek ha szopizik, van szüksége cumisüvegre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

igen, egyet mindenképp vegyél. bár talán még jobb, ha kettőt veszel, egy tejcsiset és egy vizeset/teásat.

előfordulhat, hogy vmiért nem akar cicizni, fáj a cici pl stb és akkor jól jön a cumisüveg, vagy ha pl elmész vhova és másnak kell megetetni. meg lassan jönnek a nagy melegek, lehetséges, hogy folyadékpótlás kell és a vizet is oda kell adni vmiből.

2013. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
jó ha van otthon,mert nálunk pl közbejött egy apróság ami miatt nem szoptathattam,és így le kellett fejnem neki amit meg ugye csak onnan tudott megenni.szóval nem baj az ha van!
2013. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Cumisüveget nem könnyű beszerezni egyik percről a másikra, ha esetleg hirtelen kevés lesz a tejed, vagy halaszthatatlan dolgod akad. Főleg, hogy sokféle van, érdemes jól átnézni, hogy melyiket választod. Ez sajnos nem olyan, hogy elszaladsz és csak lekapsz egyet a polcról!
2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg jo ha van, nem kell erte rohangalni, amikor ugyis minden kaotikus. :)
2013. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt rá szükség.
2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekunk volt cumisuveg, mert kaptunk mielott megszuletett volna, de nem terveztem, hogy fogom hasznalni, mert ugynevezett "cumi-zavart" okoz, ami azt jelenti, hogy ha normal esetben szopiztatod, es neha neha becsuszik egy cumisuveges alkalom, a kis okos buksijaval rajon, hogy onnan sokkal konnyebben jon a tejcsi, nem kell erte annyir dolgozni, hat nem is fog..... Es pedig neha kezdo anyukaknak foleg nehezseget okozhat, mert vissza kell szoktatni a cicibol evesre, ami sok sirassal is jarhat. Nem emlekszem olyan esetre, hogy barmi miatt ne tudtam volna szopiztatni, de amikor lefejt tejet adtam, akkor azt mindig kanallal, vagy poharbol kapta, es szepen meg tudta inni. Egyebkent pedig masfolyadekra anyatejes babaknak nem is nagyon van szukseguk, ezert en azt javaslom, ha tartasz is otthon cumisuveget csak akkor hasznald, ha nagyon muszaj es ha mar tobb honapja rendesen eszik cicibol.
2013. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!