Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szopit váltsam ki...

Melyik szopit váltsam ki főzelékkel?

Figyelt kérdés

Így eszik 5 hónapos babám:

reggel 8-9szopi

fél12-12 szopi,

3 szopi,

6szopi,utána kap még egy kis grízt,gyümivel,

fél9 megint szopi


A grízzel szeretném kiváltani a 6órásit,nemsokára szerintem már menni fog.

De a zöldséget mikorra vezessem be?

A 12 órás szopi helyett kéne gondolom,de mivel egész éjjel nem eszik picim,így 12-re már nagyon tele van a mellem(váltott mellből szoptatok),nem tudom tudnám-e még egy étkezéssel eltolni...

Adjak neki 3kor főzeléket?Akkor nem baj, hogy egymás után két étkezés szilárd?Vagy fejjek picit a mellemből, hogy kibírja a tolódást?


2013. máj. 5. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a délit kéne kiváltani, úgysem szokott egyik pillanatról a másikra sikerülni, és fejni is lehet hogy ne feszüljön annyira a melled. A tejed a hozzátáplálással apadni fog szépen lassan, az én babám hamarosan 11 hónapos, már csak kétszer szopizik, és nagyon kényelmesen elvagyok, pedig rengeteg tejem volt nekem is.
2013. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
adhatod neki 3 kor is,hogy ne legyen kavarodás.semmi baj nem lesz belőle.
2013. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!