Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 -15 hónap körüli babátokat...

14 -15 hónap körüli babátokat télen milyen babakocsiban viszitek, nem fázik benne? Most készülök babakocsit venni de nem tudom milyet vegyek ami könyü, és jol tolhato és az ára is jo?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a tavalyit fogom használni.

Graco,lábzsákja van,igy a lábát védi a huzattól.em vennék télre másikat.

2009. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ami most van az nem a legjobb igy kell vennünk valamit most giordani gx compaktunk van de nehéz tolni és irányitani is ,a sulya9 kg a gyerek mge már télre lessz 11kg ig kicsit nehézmert a pincébe le és fel is kell cipelni meg ki az utcára és vissza mindenhol lépcső van vagy 15,szoval valami könyü,nem drág és kényelmes kocsit szeretnék!Tudtok valamit javasolni?Linket küldeni?Köszi!!!!
2009. szept. 29. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

olyan 17000 ft. a baby point is gyárt ilyet, nekünk az van, flash a neve. az 6 kg. én fel tudtam vinni télen a fiammal a tetőtérbe.

2009. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy éves kora óta triciklit használunk. Hogy télen mi lesz nem tudom, de szerintem marad ebben overálban, és inkább amíg száraz idő van szaladgálunk a játszótéren. Aztán máriusban jön a kistesó, akkor lesz testvérfellépő, és gyalogolni fogunk a játszótérig.
2009. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Peg Pérego Aria OH Completo-6,5 kg, könnyű tolni és van lábzsák és esővédő hozzá. Imádnivaló városi járgány.
2009. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Graco vivonk van ,szeretem csak a legnagyobb gondom az vele hogy nem lehet két irányból tolni, nem is tudom miért csinálnak még ilyen kocsikat!!

Amugy jó van lábzsákja meg nem hideg kocsi vastag a huzata,meg overált adok rá és kész!üdv

2009. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!