Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hány kg-ig jó a...

Most akkor hány kg-ig jó a Pampers Active Baby 4-es pelus?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy 7-18 kg-ig. Amit legutóbb vettünk 132 db-os dobozost, a csomagoláson az van 7-14 kg-ig. Kétszer is megnéztem jól látok-e. Mind a két csomagon ami még van belőle ez áll. Lehet csak elírták?
2013. máj. 6. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem mindegy?

addig adod rá amíg kényelmes a babának, amíg nem szorítja.

Nekem a lányom 2,5 évesen lett szoba tiszta 11,5 kg volt és 5-s pamperst hordott.

2013. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem!

Csak kíváncsi voltam... de bocsánat, látom már megint kár volt feltennem a kérdést :/

2013. máj. 6. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak valami elírás lehet! 7-18 kg-ig van

Egyébként ne foglalkozz vele, sokan nagyon bunkó stílusban tudnak válaszolni.

2013. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már rég nem veszek Pampers-t (amióta a csillagokban van az ára és drágább lett a Liberonál is- ennyire azért nem vagyok megelégedve a minőségével- bár mindegy is, mert nem ez a kérdés), de pl. a Liberonál is 7-14 kg-ig van a 4-es.

Biztos módosítottak rajta, mert egyértelmű, hogy egy 18 kg-os gyerkőcre nem lehet felpréselni egy 4-es méretű pelenkát. A fél popsiját nem takarná!

A kisfiamnak a 4-esből éjszaka kifolyt a pisi úgy 9 kilósan, akkor kellett nagyobbra váltani, úgy 10 és fél kilósan már még egy méretet ugrott.

(Libero-ból már kellett a 6 -os, a többiből elég volt az ötös, mert azoknál van ugye a köztes 4+-os méret).

2013. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem elírás.


Az én gyerekem már nem pelusos, 3,5 éves és 16kg. Egy éve szokott le a pelusról, de már akkor 5-öset hordott, Pampersből. A 7-18kg szerintem túlzás. A 7-14kg a reális.

2013. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 18kg nem reális,mert az 5-ös Pampers Active girl bugyipeluson 12-18kg van.

Egyébként a lányom 9,5kg(9hónapos) volt mikor a 4-es Pampers Active Babyről 5-ös Liberóra váltottunk.Mondjuk ő combos baba volt.

2013. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is pampers active baby 4-et használunk , most néztem meg a dobozos 132db-os 7-18kiloig jó a benne lévő zacskókon is ez van, most térünk át a 4+ -osra ami 9-20kiloig jó és 120db-os
2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is pont tegnap vettem eszre a dm-ben hogy ket fele 4-es van. Egy 7-14ig es egy 7-18ig. Fura is volt, en inkabb a 7-14-est valasztottam. Nem hinnem hogy eliras, azert erre csak figyelnek mar. Bar ki tudja...
2013. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A narancssárga jó csak 14 kg-ig,mert nincs gumizva a dereka. Mi most 13 kgnál tartunk és jó, van is benne tartalék, nekem reálisnak tűnik a 18 kg-os határ. Szerintem is elírás
2013. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!