Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pediped téli cipőkről, csizmák...

Pediped téli cipőkről, csizmákról várok véleményeket. Tényleg jók télre is?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a kislányom. Még nem döntöttem el, hogy milyen cipőt vegyek neki télre. Nagyon szimpatizálok a puha talpú cipőkkel. Van is Liliputink. Most még nagyon jó, de nem bírom elképzelni, mi lesz télen. A Pedipednek vannak nagyon édes kis csizmái, de tényleg elég az télen? Nem fázik benne a lába? Lerakhatom benne télen a földre, hóba, hidegbe, stb.?
2009. szept. 29. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szemeztem a téli csizmákkal, de kizártnak tartom, hogy télre az jó legyen. Esetleg úgy ha a gyerek csak babakocsiban ül. Gondolj bele leteszed a latyakba, sós hólébe...nemcsak a cipő fog tönkremenni hanem elázik a gyerek lába és jól megfázik. Legalábbis az én elgondolásom szerint. Nekünk a lilliputihoz hasonló van, de azt is csak itthon használjuk, utcán nem. Én rendes csizmát fogok neki venni télre az biztos.
2009. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Azt megkérdezhetem tőled te a Liliputit az utcán is ráadod? Nem megy tönkre a talpa? Hogy lehet azt takarítani?
2009. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt!

A kislányom még nem jár, csak ácsorog, lépeget, így eddig ráadtam az utcán is a Liliputit. Meg száraz időben rá is adnám, de sárosban már nem hiszem. De a Liliputi nem is direkt kinti cipő, a Pedipedre viszont azt mondják.

Az a baj, hogy senkit nem találok, aki vett télre, kintre puha talpút, és tényleg be tud számolni.

2009. szept. 30. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint én...szerintem azért nem vesznek, mert senki nem meri annyi pénztért kockáztatni, illetve szerntem csak babakocsiba való...az én lányom már jár és hidd el két perc alatt tönkremenne szerinem a talpa. bár figyelem a kérdésed hátha másnak más a véleménye és én is megkockáztatom a dolgot.
2009. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!