Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Reggel a 2. széklete...

Segítség! Reggel a 2. széklete véres volt a babámnak? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Orvoshoz délután megyünk. Jókedvű, semmi problémát nem látok rajta... Ébredéskor segítenem kellett neki pukizni egy kis tornával, de nálunk ez sokszor előfordul. Nagyon aggódok!! Már kicsi korától kezdve pocakfájós, de mostanában nem volt semmi gond se vele...
2013. máj. 7. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős most a babád? Anyatejes?


Nálunk is volt kétszer is enyhén véres a széklet kb 3 hónapos korában. Megvizsgálták,persze semmit nem találtak ( szerencsére ). Azt mondta a dokim,fogyasszak kevesebb tejterméket és akkor meglátjuk. Csökkentettem a tejtermék mennyiségét,és aztán el is múlt. Nem tejallergiás,csak az ő pici gyomrának sok volt a tej mennyiség.

2013. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát én ügyeletre vinném most.
2013. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

anyatejes, és 3 és fél hónapos! Tejterméket nem eszek sokat, van olyan nap, h egyáltalán nm eszek.

ügyeletre én is gondoltam, de a védőnőm a doktornőt mondta.. :( remélem, nem lesz baj..

2013. máj. 7. 08:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj,nem lesz semmi baj. Főleg,hogy semmi gondot nem látsz rajta. A doki is meg fog nyugtatni. 1es voltam
2013. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
ha nem eszel nem sokáig lesz tejed, ugyh egyél...
2013. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Étel allergia szokott ilyen problémát okozni a kicsiknél. Első sorban a tejfehérje. Szóval én erre gyanakodnék. A tejfehérjének legalább két hét kell, hogy kiürüljön a szervezetből. Na de majd a háziorvos tudni fogja, hogy mit kell ilyenkor tenned. Mi csak vaktában lövöldözünk.
2013. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
HAsmenése nincs?
2013. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
AZ én fiamnak nagyon ment a hasa és neki is 2x volt egy kis véres nyák a kakában. A barátnőm jól beparáztatott, hogy ők emiatt kerültek kórházba, de a dokinőm azt mondta hogy valami nyálkahártya szakad le ilyenkor és ennyi, ha nem fokozódik a dolog nem kell semmit tenni. És így volt Hála Istennek már utána nem ment a hasa és nem volt semmi a kakában.
2013. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ettől félek a legjobban, hogy kórházba kell mennünk :( jaj, Istenem, legyen már 2 óra!!
2013. máj. 7. 09:23
 10/18 anonim ***** válasza:
nyugi,tuti hogy nálatok is csak valami ilyesmi lesz,amiket eddig írtak. Amúgy engem is jól felidegesítettek,mikor nálunk volt ilyen... egy idióta... hogy jaj biztos vérhasa van a gyereknek. @nyád...
2013. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!