Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldséges házilag készített...

Zöldséges házilag készített bébiételt le lehet fagyasztani, ha igen mennyi ideig áll el és miben lehet lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Pl.kisüveg,jégkocka tartó,tejtároló dobozka...
2013. máj. 7. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Avent dobozokban fagyasztottam.

A sütőtök finom volt kiengedés után, de amiben burgonya, vagy répa volt, olyan volt mint a szivacs!!!

Céklát megfőztem, folpackban fél céklát fagyasztottam, frissen főtt krumplival turmixoltam.

Húst főzve nem fagyasztottam, inkább egy burgonyát, 1 répát, 1 darab csirkemellel 15 perc alatt megfőztem.

1 csirkemellet 8 darabra vágtam, azt folpackban egyesével fagyasztottam, s egy olyat dobtam a zöldségekhez ha főztem

2013. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jégkockatartóban fagyasztok a lányomnak.
2013. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MOst csináltam én is csirkehúst.Beletettem jégkocka tartóba.Ha megvagy beleteszem mélyhűtő zacsiba,hogy ne legyen fagyasztó íze...
2013. máj. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!