Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fordul át a babám? A...

Miért fordul át a babám? A kisfiam 15-én lesz 8hónapos. Hason alszik már 1,5hónapos korától, de most 1hete elalszik szépen hason 2-3óra múlva oldalára fordul és felébreszti a kezeivel magát!

Figyelt kérdés

Egész éjjel így mást sem csinálok csak oldalról hasra fordítom,mert egyszer átfordul utána óránként félóránként ezt csinálja! Ha felébred nem sír csak nyöszörög próbáltam hogy hagyom egy picit hogy forduljon vissza hasra magától,de ha nem megyek rögtön a kiságyhoz elkezd kiabálni.Úgyhogy muszáj oda mennem mert a férjem megy dolgozni és ha egész éjjel a gyerkőc kiabál akkor nem alussza ki magát!

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2013. máj. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Napközben nem forgolódik!?

K

2013. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
napközben is forgolódik!
2013. máj. 8. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ezen nem nagyon tudsz változtatni, ha egyszer a babádnak úgy kényelmes. Mi hasonló helyzetben vagyunk! Annyi a különbség, hogy az én kislányom hátán vagy az oldalán szeret aludni, de ha mondjuk hasra fordul időközben, akkor ordítva ébred, mert rájön, hogy hason utál lenni és olyankor megfordítom, ez nappal van. Éjjel, amikor elalszik a kezemben, eleve a hátára teszem le, ahogy neki jó, de hajnalban felébred mostanában, szerintem, miközben forgolódik és olyankor megitatom és alszik tovább. De ő is nyugtalanabb éjszaka, amióta többet forgolódik.
2013. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!hát én is ettől félek hogy nem tudok mit csinálni.Pedig hason szeret aludni más testhelyzetben el sem tud aludni.csak most kezdte ezt az oldalra forgást,de gondolom nem jó neki mert felébred rá.
2013. máj. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!