Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kisfiam még az oldalára...

5 hós kisfiam még az oldalára sem fordul, nem hogy át. Vigyem valahová?

Figyelt kérdés

Igaz, 9 kiló, az lehet, hogy nehezítő tényező...? :-)


Lányom is 7 hósan kezdett rendszeresen forgolódni, de őt vittem is (pont attól a naptól kezdve, hogy átfordult) korai fejlesztőbe.

A doktornőnk már a 4 hós vizsgálaton ajánlotta, de én korainak éreztem, mivel akkor még nem volt "elkésve", már amennyire el lehet késni ilyennel.

Viszont eltelt 1 hónap, és még csak az oldalára sem fordul a hátáról.


Különben szerintem jó lehet az izomzata, nagyon szeret és sokat is van hason, jól tartja magát, 2 kézzel játszik fekve is...

Csak nem tudom, tényleg "el lehet-e késni" ilyennel, ahogy az orvosunk mondta?


2012. nov. 27. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha izgulsz, akkor vidd el szakorvoshoz, fejlesztőhöz.

Jobb elmenni és megtudni, hogy nincs baj mint izgulni:). Ha pedig van probléma, azt is jobb minél előbb megtudni.

5 hónaposan _szerintem_ sincs még elkésve, de ha Te e miatt feszült vagy, aggódsz, akkor _szerintem_ jobb utánajárni.

És én azt gondolom, hogy az anyai megérzések jól működnek, ha egy anya azt érzi, hogy nincs rendben valami, akkor általában annak van alapja. Ha a Ti esetetekben más nem is, annyi, hogy kicsit lustább a babád:).

2012. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam sem forgolodott 5 honaposan pedig azota jo kis atletava notte ki magat! Mondjuk nekem nem volt hova letenni. Elobb ult mint forgott a lelkem. Emlekszel a tornakra amiket csinaltatok a kislanyoddal? GYakorold azt a kisfiaddal.
2012. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5,5 hónapos, Ő is 9-10 kg körül van. 3 hete fordul hátról hasra, vissza még nem, azt most kezdi próbálgatni. Ha az orvos is ajánlotta, lehet, hogy el kellene vinni fejlesztőbe.
2012. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!