Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónap körüli babátoknak...

9 hónap körüli babátoknak minden nap adtok húst? Kell nekik minden nap adni ugye?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minden nap adok. Nem tudom, hogy feltétlenül kell-e.
2013. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
igen valamilyen formában minden nap,talán 1-1 nap kimarad a héten.van mikor csak sonkát,vagy virslit kap.10 hónapos egyébként.
2013. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell minden nap, nem jó a túl sok fehérje. Ha már kap tejterméket (joghurtot, sajtot, túrót) akkor pláne nem kell. Én nem adok még a 10 hónaposomnak felvágottakat és virslit (elég sok olyan dolog van benne, amire neki még semmi szüksége). A védőnőnk is ezt mondta. Falusi házi csirkemellet kap, és marhahúst/bárány/pulykát a bio bébiételekből.
2013. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én még csak húst adok neki, csirke- és pulykamellet. Majd most fogom bevezetni a többi fehérjét. Lehet, hogy ha kap túrót, akkor aznap nem fogok húst adni, majd megbeszélem a védőnővel.
2013. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 nap kimarad, akkor tejterméket kap, pl sajtot olvasztok a főzelékbe. Szinte minden reggel eszik túrót is. Párizsit, virslit nem adok még neki.
2013. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap. En direkt ki is hagyok 1-2 napot a heten, feherjet massal is tudod potolni pl tejtermekes dolgokkal.. job az emesztesenek ha vannak napok mikor tobb zoldseget pl fozelekes dolgokat kap.
2013. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
parizsit virslit amugy sosem adnek es mi sem eszunk! Megneztetek mar az osszetevoket benne?? minden cask hus nem...
2013. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kap minden nap. Néha sajtot kap helyette vagy tojássárgáját.
2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!