Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hányszor adtok 10 hónap...

Ti hányszor adtok 10 hónap körüli babátoknak tápszert?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos korig anyatejes volt a babám, de elutasította és azóta tápszerezünk. Reggel este eszik, de van, hogy napközben (ritkán, kéthetente 1-szer 2-szer) sem is kéri. 10 óra körül van, hogy akármivel akarom megetetni nem fogadja el és csak sír, majd a cumisüvegtől megnyugszik és el is alszik. Szerintetek ne adjak neki? Vagy nem gond? Védőnő azt mondja nem adjak, semmi értelme. De végül is ha cicizne akkor is szoktak még napközben is egyszer a babák?
2012. júl. 19. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem érthetően leírtam, mert most olvastam át a kérdésem és... :-))) Jól megfogalmaztam.
2012. júl. 19. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
4 óránként kapott
2012. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 9 hónaposom reggel és este kapja a tápszert, de nem hiszem, hogy bármi baja lenne attól, ha többször kapná! Ha nem fogad el mást, akkor kénytelen vagy tápszert adni neki, éhen nem halhat!..azért viszont mellette mindig próbálgasd a normális ételt kínálni, mert már nekik az is nagyon fontos! nálunk is volt ilyen, el fog múlni!
2012. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Reggel és este kap tápszert a 9,5 hónapos lányom.
2012. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Kedves első Neked hány hónaposan kapott 4 óránként tápszert a babád? Egyébként általában vajas kenyér (teavajjal), joghurt, gyümi szokott lenni a tízórai. Ezeket szereti is, de néha úgy dönt neki nem kell más csak tápszer a cumisüvegből. Egyébként cumizni már rég nem cumizik, ezért is furcsa nekem.
2012. júl. 19. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel 150-180 ml, este 210.
2012. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!