Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposnak mennyi husit...

13 hónaposnak mennyi husit kell ennie és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
heti 4-5 ször adok neki amennyit kér,mindig más elkészítéssel.elég ez neki?sajtot sajna nem akarja megenni tejet napi 2-3 dl iszik,túrót is csak feldolgozottan bolti krémtúróként eszi meg...
2013. máj. 9. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
heti 4-5 az jó, nekem a védőnő azt mondta szinte mindennap de ha kimarad egy nap akkor aznap legyen több tejtermék. Viszont a tej kicsit kevésnek tűnik, ilyenkicsinek még napi 400-500 ml tejet vagy bármilyen tejterméket(yoghurt stb) kéne innia. Próbáltad a humana babadesszerteket? egy idő után ha elfogadja, tutod yoghurttal vga ypici túróval hígítani míg végül már lecsúszik a joghurtos túró magában is. Tudom, hogy most durvát írok, és kapom a minuszokat, de a karamellás tej is megoldás lehet, a kakaó szerintem marhaság mert tiszta adalék és allergizál, de a karamella az csak cukor, Lábosban megkaramellizálod a cukrot, rá a tej, hogy szép barnás legyen és rögtön más az íze, langyos is. Hátha bejön neki. Vagy banánnal turmix de gondolom ilyet már próbáltál.
2013. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen a banánnak is kiköpés a vége sajna :) köszönöm a hasznos tippeket,karamellás tejet szokott inni,azt szereti,kakaót ritkán de csak főzöttet és igen volt már humana desszert köszönöm még 1x kipróbálom
2013. máj. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!