Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton megyünk babaúszásra...

Szombaton megyünk babaúszásra de félek az 5 hónapos lányaimat a víz alá nyomástól. Lehet kérni h én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallottam h oxigénhiányos állapot jöhet létre a víz alatt.
2013. máj. 9. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
LOL igen a viz alatt elofordul az oxigenhianyos allapot... Ha nem vagy hal ez neked nem jo... Mellesleg a Te gyereked es csak azt fognak vele csinalni amit TE akarsz, vagy kersz! Sosem kell azt csinalnod amit nem akarsz a gyerekkel...
2013. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a babák 95%-ánál beindul a reflex h ne vegyenek levegöt a viz alatt és a 70% uk élvezi is az uszást
2013. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem akarom akkor nem kell lenyomni őket?
2013. máj. 9. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem egy kötelező program.Azt csinálsz amit akarsz.

Ha te nem akarsz víz alá nyomást, előre szólj miatta.

De senki nem fog fegyvert tartani a fejedhez, hogy nyomd le a gyereked a víz alá.

Te fizetsz ezért a programért, tehát azt csinálsz, amit akarsz.

2013. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet kérni.Pisztolyt fognak fejedhdez tartani,úgy kényszerítenek,hogy nyomd a víz alá a fejüket.
2013. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most látom,hogy az előző pont ugyanezt írta...bocsi az ismétlésért.
2013. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kerria ***** válasza:

Ha először mész nem lesz ilyen... és a víz alá nyomás, hosszú tanítgatás után megy csak, ami meg azért jó, mert ha később beleesne a gyerek a vízbe, nem pánikolni fog, hanem teszi a dolgát, azaz nem vesz levegőt, és elkezd úszni... hogy kijöjjön a vízből.


Természetesen kérheted, hiszen fizetsz a szolgáltatásért, én azonban biztatlak, hogy próbáld ki a babáddal, és ha nem tetszik neki, max akkor kérd, hogy ilyen ne legyen.


Én is féltem ettől, így nálunk ezt Apa végezte a bemerítést, és bár a legelső alkalomkor meglepődött ugyan, de semmi sírás, legközelebb meg már élvezte és kicsit úszott is.


Ez a víz alá nyomás inkább merítés, mint nyomás, hisz nem lenyomják, hanem csak mint egy vödröt megmerítik... bocs a hasonlatért, más nem jutott az eszembe.


Mindenesetre beszélj az oktatóval, biztos megérti a dolgot!

2013. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!