Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyám rászoktatta a 3 hónapos...

Anyám rászoktatta a 3 hónapos lányaimat hogy evés után sétál velük a lakásban mostanában már követelik de én nem akarom hogyan szöktessem le őket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért te mit csinálsz utána?én is sétáltam mikor büfiztettem őket.
2013. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én ülök vállamra és vállamra fektetem őket.
2013. márc. 25. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod?
2013. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért okoz problémát, hogy sétálgass egy kicsit? Nem értem.
2013. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy 2 gyerköccel nem egyszerü sétálni,gondolom ezért nem akarja...nálunk a "hintázós" relax fotel vált be.
2013. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéim kb. 3-4 hónapig "elvoltak" fotelben vállon, vagy a hintaszékben vállon, de utána semmi se volt jó nekik, csak ha sétáltam velük fel és alá.. már akkor is sírtak ha csak egy pillanatra leültem. Szerintem anyukád nem csinált semmi rosszat a babák természete egy idő múlva olyan, hogy úgysem fogsz tudni ülve büfiztetni, vagy ülve lekötni őket... Sajnos tudom, h két gyerekkel ez nehezebb, de jobb, ha hozzászoksz a gondolathoz. :)
2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt probléma. Csak azt hittük h evés után fáj a pocijuk azért sírnak. De anyumnak mondtam h furcsa h ha felállunk akkor elmúlik. De mivel ő eü-s elhittem hogy fáj a hasa.
2013. márc. 25. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne engedd be anyádat.

Jó fej vagy, örülj inkább, hogy segít! Elhiszem, hogy fárasztó két babával sétálgatni, de ezt előtte kellett volna megbeszélned anyukáddal.

Aki annak idején veled is ezt csinálta, és mi bajod lett?

2013. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A babák egy bizonyos idő után utálják, ha ülnek velük :) Ezt akkor már most tapasztalod is.
2013. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nem lett de én egyedül voltam!!Mikor egyedül vagyok és kettőt kell etetni egyszerre nem könnyű sétálni. Míg az egyiket etetem a másik sír mert éhes. Utána leteszem a másikat aztán ő sír h járkálni szeretne. Akinek meg nincs tapasztalata milyen kettővel ne szóljon bele!
2013. márc. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!