Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós a babám. Olyan kis...

4 hós a babám. Olyan kis ijedős. Ha más baba megy felé, sírdogál, ha kicsit hangosabb valami sírdogál. Most szeretném vinni babaúszásra, meg tornára. Javul vajon a helyzet, ha többet lesz "társaságban"?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hósan csinálta ezt, aztán hirtelen elmúlt, pedig nem hurcoltam emiatt több helyre a megszokottnál.
2009. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Én is mindig mondtam a kislányomnak, "olyan ijedős vagy kicsi szentem", úgy sajnáltam. De ez egy-két hónapig tartott, aztán elmúlt, hogy esetleg más gyerektől ijedne meg. Persze hirtelen erős hanghatásra, vagy ha hirtelen hangosan nevetünk, mindig megijed és pityeregni kezd egy kicsit. De szerintem ez nem gáz, én se szeretek megijedni. :) 9 hós a kislányom
2009. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két hós korától ilyen a lányom és bármit kipróbáltam nem javul a helyzet. 13 hós, fél az idegenektől, gyakran még attól is akit napi szinten lát. Szóval nálunk nem jött be a szoktatós módszer.
2009. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is ebben a cipoben járunk/jártunk,csak az én babám már 1 éves.Egy kicsit hangosabb zajtól rogton sírva fakad.Mi járunk baba-klubba,de ott nincs vele semmi gond,mert csak akkor ijed meg,ha hirtelen torténik valami zajos,ahova járunk ott meg állandóan zajonganak a gyerekek.

Szerintem vidd társaságba,majd megszokja vagy kinovi,de ne eroltess semmit,ha fél vagy sír,mindig vedd fel,nyugtasd meg!

2009. szept. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!