Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki császárral szül és...

Ha valaki császárral szül és a korházban nem indul meg a tej, már nem is fog?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a napokban szült és nemsok teje van, így írtak tápszert a babának. Ugy tudom aki császárral szül annak később indul meg a tej. Van még rá esély, hogy beinduljon esetleg?

(Én is császárral szültem egy éve de nekem rögtön beindult, nem volt ilyen problémám. Sőt, hamar és sok volt, Hálistennek.)



2013. máj. 9. 21:07
1 2
 1/11 Kerria ***** válasza:
Beindulhat... meg kéne nézni, nincs e begyulladva a melle... nekem be volt, és így nem is akart jönni. Jah, és nekem nem fájt annyira, mint ahogy sokan mondják... inkább csak feszülő érzést éreztem, arra meg azt hittem hogy csak a tejtermelés végett van.
2013. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogynem.császár esetében 4-5 napba is telhet a tej megindulása,mert azok a hormonok amik ezért felelnek a természetes szülés során sokkal hamarabb a "helyükre kerülnek",míg császármetszés esetében kvázi "beavatkoztak a természetes lezajlásba" emiatt lassabb
2013. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély. Én ugyan nem császárral szültem, de az ötödik napon indult csak meg a tejem, így kb 2 napon keresztül tápszert kapott a kislányom. Aztán végül 1 évig szoptattam, szóval lett elég tej :)
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én simán szültem,mikor elindultam a kórházból még nem volt tejem!!!!! Mire hazaértem(kb fél óra) ömlött!,ennek 1 éve és még szoptatok! Nekem azt mondta akkor a csecsemős,hogy otthon tuti beindul,mert a kórházi környezet akadályozza :)
2013. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így gonolom! Üzentem is a férjével neki, hogy ne adja azért még fel! Szerintem ideges is egy picit, mert ugy hallottam sokat sírt a korházban. Remélem az otthonában megnyugszik és meg jön a tejcsi is.

2013. máj. 9. 21:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Ebböl is látszik mennyire nem vagyunk egyformák. Én is császáros voltam de nekem már másnap rengeteg tejem volt. Még szoptatási tanácsadó is nagyon dicsért. Nagyon örültem neki az biztos. Így én nem is voltam ideges a babám is nagyon tudta, hogyan kell.

Most nagyon sajnálom ezt az anyukát. Remélem neki is beindul.

2013. máj. 9. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
tuti ha hazaér és megnyugszik,beindul neki. :) 4-es voltam
2013. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem, és az 5. nap környékén indult be a tejem. Igaz, az elején kevés volt, úgyhogy ne keseredjen el az anyuka, ha nem lesz sok az elején. Én is sokat sírtam miatta...
2013. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 8. napon kezdett el csepegni a tejem, már otthon voltam. Addig meg fejtem a nagy semmit.

Szerintem azért indult be ilyen későn, mert sajnos koraszülöttek lettek az ikreim, és nem voltak szoptathatóak, inkubálva voltak a kora osztályon.

Mikor végre mellre tehettem egyiküket, akkor lett jobb a helyzet, de szaporítani már nem tudtam, végül el is apadt.


Azt mondom, ha vkivel ott a baba és viszonylag nyugi van, akkor van esély a tejre.

2013. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császárral szültem, egy hétbe telt mire megindult a tejem! Próbáljon pihenni a barátnőd, ne idegeskedjen, igyon sok folyadékot, otthon biztosan meg fog indulni neki!
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!