Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik úgy tervezik hogy a baba...

Akik úgy tervezik hogy a baba 1 éves koráig szoptatják azok utánna mit adnak majd neki helyette?

Figyelt kérdés
tegnap volt egy ilyen kérdés hogy ki meddig akar szoptatni és csak ezért kérdezem
2013. máj. 10. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendes ételt, tejet.
2013. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy 1 éves koráig szoptatom, és 6 hónapos korától kezdem a hozzátáplálást. Ha a babám is így akarja, akkor 1 éves korára eszik majd mindenfélét.
2013. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos, már mindent eszik, és kakaót is iszik bolti tejből. A védőnő azt javasolta, hogy 15 hónapos koráig tápszert kapjon, de azt nem itta meg, ellenben megkaparintotta a bátyja kakaóját, azt meg lehúzta egyben. Próbáltam neki, hogy a tápszerbe keverem a kakót, úgy sem kellett, úgyhogy maradt a tej.

Igaz, ő mellette szopik is még. Lehet tervezni mindenfélét, de azért a babán is sok múlik, ha még 1 éves kora után is szeretne szopizni, akkor így jártunk. :)

2013. máj. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én máshogy értelmeztem a kérdést. Nem tudom a választ arra hogy fogom leszoktatni a ciciről, de 11 hónapossan n hiszem hogy étkezés helyett cicizik.ha emiatt lenne már simán nem kéne neki, mivel mindent eszik.van több fèle cumisüvegje, itatos pohár, egyikből sem hajlando inno tápszert.cumit is próbáltam adni neki de nem kell.ugyhogy e tudom mi lesz mert eléggé tud sirni hisztizni ha nem adok neki cicit.
2013. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Nekem ez nem tehet, nincs ezzel semki bajom, majd abbahagyja ha akarja. Még mielőtt valaki azt irja hogy én hibáztam.
2013. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

Azért a 11 hónaposok jelentős része még bőven szopik, szerintem senki nem állítja, hogy hibáztál, mert szoptatod. :)

2013. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tejet.

De ha mégsem hagyná el a cicit 1 évesen, nem csinálok belőle problémát :)

2013. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!