Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok és takarjátok...

Eszo kérdése:

Miben altatjátok és takarjátok be babátokat mostanában?

Figyelt kérdés
5 hós
2013. máj. 10. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem 4honapos a babám,nappal ha nagyon meleg van én hosszú ujjú badyban kis zoknival és a saját kis ágyneműjével takarom be.Éjszakára body +könnyű kis rugdalozót adok rá.hálózsákot már nem mert az szerintem meleg már.
2013. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rugi és ha nagy meleg van éjjel akkor egy textilpelus-szerűvel, ha normális idő van, akkor a kis takarójával.

7 hós

2013. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7hós a lányom.Bent a házban 24fok van.nappalra egy vékony rövidujjú body és egy kisszoknya van rajta vagy egy kis rövidnadrág.vékony pléddel takarom be.

éjszaka pedig rövidujjú bodyban alszik és szintén vékony takaóval takarom be.Nagyon izzadós a picikém,mindig folyik a víz a fején ezért is nem öltöztetem túl.

2013. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel hosszuujju body +nadrág+zokni.Takaró nincs rajta,mert összevissza leforogja magáról.Nappal attól függ milyen az idö,de ugyanebbe van.Ha nagyon meleg van,csak rövid bodyba,ha közepes,akkor rövid body+nadrág+zokni.
2013. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!