Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Stokke...

Réka 86 kérdése:

Mi a véleményetek a Stokke Scoot kocsiról? Használ valaki ilyent?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom,akik használják!
2013. máj. 10. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem használom, de szerintem a xplory jobb kocsi, de nem rossz ez sem, csak nekem kicsinek tűnnek a kerekei.
2013. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy ocsmány....:S
2013. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem stokke xplory van en imadom nagyon elegedett vagyok vele es amit te mondasz az is nagyon jol nez ki en a markat csak ajanlani tudom :) megeri az arat :D
2013. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem is a legújabb Yplorym van csak azért szeretném lecserélni,mert nagyra csukódik,és már nem igazán férünk el a kocsiban!

Meg van egy Inglesina Trilogym is csak az meg azért nem igazán nyerte el a tetszésemet,mert lötyög,de azt mondják ez azért van mert esernyőre csukódik,és ami így csukódik,mind ilyen !

Ezért néztem a Scoot-ot,mert maga a Stokke márkától nem igazán szeretnék megválni :)

Köszönöm,hogy írtatok!

Várom még a további válaszokat!!!!

Köszönöm :)

2013. máj. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!