Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt anyuka aki ANMAR...

Van itt anyuka aki ANMAR HILUX multifunkciós babakocsit használ, vagy fog használni? Leírnátok tapasztalataitokat a kocsiról? Nagyon tetszik és az ára is elfogadható! Kíváncsi lennék a véleményetekre!

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, én szerettem. Csak sajnos nem voltunk előre látóak, így a sport részt már nem sokat használtuk. Mert kint lakunk a városon kívül. És amíg hordozó volt, addig oké volt, mert bekötöttük az autóba, a csomagtartóba a váz, aztán indulás vásárolni. De amikor már a sport rész kellett, akkor már macera lett volna berakni az autóba.

De egyébként ha a városban lakunk, akkor nincs gond. Szerettem, mert könnyen irányítható kocsi, jó nagy a vásárló része, és elmegy akárhol, még hóban is.

2012. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyenünk van ! Nagyon de nagyon szerettem , a nagyobbiknál nem ilyen kocsink volt, de ez sokkal jobb annál ! Hanga augusztusba született , haza hoztuk 5 naposan , nagyon meleg volt , és ugye a nagyobbik fiamnak nem mondhattam azt , hogy nem mehetsz ki itt bent kell maradnom , így a Hangát már 7 naposan kivittük egyet sétálni , megkérdeztem a dokit azt mondta , ha a babakocsi jól árnyékolható akkor nyugodtan ! Szóval a babakocsira vissza térve , a mózeskosár részt nagyon szerettem , hisz nagyon praktikus , imád benne lenni a kis csöppség ! Ami nagyon jó benne , hogy a mózes nagyon tágas , így ilyen nagy ruhásan is elfér benne ! A váz alapjába véve elég masszív ! A kerekei nagyon jók ! A hóba se nagyon akadt meg ! Elég nagy a tárolója is ami azért nekem , nagyon fontos ! Sport részel mi most kezdünk el barátkozni , mert már nem szeret a mózesbe lenne , mert nem igazán lát ki ! Nekem és Hangának is bejött ! Vettem neki bundazsákot , meg ugye van lábzsák így ebbe se fázik ! Mi elég sokszor használjuk úgy , hogy a babahordozót rátesszük a vázra , mert ha sietünk , és csak kikapom a kocsiból így könnyebb , én tiszta szívből tudom ajánlani ! Ja és nekem ami pluszba tetszik , hogy nagyon vagány színekbe mintákba van !
2012. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálunk májusi babának lenne, de még nem sikerült a választás! Ez a kocsi nagyon tetszik és az elképzelésemnek is megfelelne úgy gondolom! Vidéken használnám, családi házban lakunk! Szóval nem kell sokat lépcsőznöm vele és tömegközlekednem sem!

Azt még had kérdezzem meg, hogy melyik bababoltban lehet ilyet kapni? Én még csak a neten láttam, élőben nem!

És a kocsi csomagtartójában kényelmesen elfér? A babahordozó autósülésként is használható ugye? A tolókara átfordítható? Nagyon megköszönném, ha válaszolnátok! :)

2012. dec. 13. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A babahordozó igen használható az autóba is ! A tolókar nem átfordítható viszont ugye a mózest csak úgy fogod használni hogy feléd néz a gyerek , a sport rész pedig két oldalról tehető fel , ugy hogy feléd néz vagy a másik oldalra ! Nekünk elég nagyon kocsink van ! Mi is a netről rendeltük !
2012. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt megkérdezhetem még, hogy a netről honnan és mennyiért rendeltétek? Ja, és még egy... a mózes elég tágas? Kényelmesen elfér benne a baba, nem növi ki túl hamar?

2012. dec. 15. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
aproságok boltja ! 65 ezerért ! Igen nagyon kényelmes bőven elfér benne ! Szerintem megéri
2012. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!