Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 órás autóútnak nekivágtok-v...

12 órás autóútnak nekivágtok-vágtatok már 1 év feletti gyerkőccel?

Figyelt kérdés
Németországba mennénk de félek tőle. Elég izgőmozgó a kislányom nemtudom hogy birja. este nem alszik annyit hogy odaérjünk mindenképp egy kicsit nappal is kell menni.
2009. szept. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmék rendszeresen járnak magyarországra olaszországból. Két gyerekkel, az egyik kilencééves, a másik másfél. Ők mindig este indulnak vacsora után, reggelre meg is érkeznek a célállomásra.
2009. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországba voltunk kétszer, 7 hósan és 9 hósan. 14 órás út. Délután 5-6 felé indultunk. Az éjszakát többnyire átaludta, néhányszor ébredt csak fel. Reggelre már ott is voltunk. Persze sok függ attól, otthon hogyan viselkedik a kislányod, mert ha az éjszakát nyugodtan átalussza, akkor az úton is többé-kevésbé aludni fog. A sötétítésre gondolj, mert az autópályán a villanó fények lehet, hogy kellemetlenek lesznek. Ha pedig az éjszaka aránylag jól telik, akkor reggel ha felébred akár többször is megálhattok, könnyebb lesz neki is. Nyugi, minden rendben lesz :-) Én is paráztam, de aztán nagyon meglepődtem milyen jól viselte az utat.
2009. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a déli etetés után vágtunk neki, 1050 km-nek Görögországba, és megmondom öszintén ugyan úgy megálltunk ahogyan ő igénylete és nagyon jól viselte az utat, arra figyeltem h a megszokott időben egyen, ugyan azokat a rituálékat csináltam mintha itthon lennénk kivétel a pancsi mert az autópályán nem lehet mogoldani, de átöltöztettem pizsibe és utána 2x felébredt de végig aludt az autóban másnap reggel 8-ra érkeztünk meg.

Ne idegeskedj ha te jól érzed magad a babácskád is ezt fogja tenni, hiszen nagyon jó radarjaik vannak és megéreznek mindent, örömöt, feszültséget szóval bármit. Nem lesz semmi gond, ha meg fárad és nem annyira kényelmes neki az ülésben, megálltok hagyod egy kicsit mozogni és már is jobb kedvel ül vissza az autóba, nekünk vissza felé ahogy jöttünk csak az nem tetszett neki h le volt szijjazva, már pedig úgy van biztonságban a babácska, többet megálltunk de ezen kivűl semmi gond nem volt vele. Azt elfelejtettem írni h 14 hónapos volt a csajszikám akkor, és ő is kis sajtkukac:)


üdv. Jó pihenést

16 hós csajszika anyukája

2009. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan olaszország, igaz ez csak 8 óra volt. ő már ekkor végigaludta az éjszakát, tehát bekötöttük a mózest itthon este, elmentünk, és ott ébredt fel :) semmit nem vett észre az útból. :) holnapután indulunk spanyolországba, igaz oda repülővel, valahogy ettől jobban félek, mintha egy 12 órás autóút állna előttünk. most fél éves a baba. a reptéri macera, és a felszállás okoz nekem némi aggodalmat, de valahogy majdcsak túlleszünk rajta. :)

neked meg azt tudom mondani, hogy szerintem ha reggel felébred a kisasszony, akkor álljatok meg egy picit pihenni, aztán szerintem utána nem is lesz semmi baj.

2009. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!