Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek szülés után mikor ment...

Ketteske kérdése:

Nektek szülés után mikor ment vissza a hasatok?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem,de még mindíg úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos terhes :(
2013. máj. 10. 20:45
 1/9 Kerria ***** válasza:
szinte rögtön, másnap már alig volt, és mire hazajöttünk a régi állapotomban voltam (csak nem volt még annyira feszes), ahhoz kellett pár hónap, hogy regenerálódjon.
2013. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kerria ***** válasza:
mennyit híztál terhesség alatt, lehet ez is közre játszik, meg aztán alkat kérdése is...
2013. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elég sokat híztam,18 kg-t, de már 12 kg lement. Sportos alkat vagyok, mindig is feszes,lapos hasam volt. Szoptatok ezerrel,de az sem segít.

Tornázni még nem akarok a szoptatás miatt, meg amúgy is hulla fáradt vagyok. :(

2013. máj. 10. 21:03
 4/9 Kerria ***** válasza:
100%

én tunya, gurulós alkat vagyok, 8-9 kg jött fel rám.


Ameddig szoptatsz, addig ne aggódj, szerintem utána lemegy majd!

2013. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6 hónapja szültem.

Óriási hasam volt.

Mikor terhes lettem 72kg voltam.Viszont 95kg-val mentem a szülőszobára.4-5 hónapig nagyon csúnya volt a hasam.Most talán azt mondhatom olyan mint előtte,csak hát plöttyebb a bőr.És most 85 kg vagyok.Akár mit csinálok nm mozdul a mérleg.3 hónapig szoptattam akkor lement 80-ra.

2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!19kg-t hiztam szülésig.Kb.5-6hónapos volt a fiam amikor már lapos volt,viszont a rugalmassága még mindig borzalmaspedig 11,5hónapos már a fiam.Én is szoptatok még,ezért én is vagyok nagyon aktiv.Te kedves kérdező nem használsz valami krémet?Nekem most ajánlottak 1-et és talán mintha kicsit segitene,bár még csak 1 hete használom:)
2013. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapja szültem, de én is pókhasú vagyok. :S Itt a jó idő és most már eléggé zavar hogy terhesnek néznek.. Szoptatok és nem hogy nem ment le a felszedett kiló,de még szerintem híztam is hozzá..Pedig nagyon vékony voltam korábban. Nem tudom, rajtad maradt -e felesleg,mert ez is megdobja ugye a látványt,plusz a megnyúlt hasizom.
2013. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hónapja szültem. 12 kg híztam és szülés után 2-3 nappal le is ment a hasam. Még azon csodálkoztak a nővérek is a kórházban, hogy csak onnan látni, hogy szültem, hogy a bébihordozó a kezembe van a gyerekkel. :)
2013. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, talán van még remény. krémet nem használok,majd lehet,hogy a torna segít.
2013. máj. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!