Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert KELL/ene/...

Mennyi tápszert KELL/ene/ megennie 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos, de nagyon nem szereti. Reggel, este és éjjel eszik kb. 80-100 ml-t, többet soha nem tudok beletuszkolni.

A tejpépet próbáltam, abból sem eszik sokat. Bár igazából kis étkű, de nem kevés ez a mennyiség szerintetek? Ha igen, mit csináljak?


2009. szept. 30. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltsatok egy másik tápszerre. Figyeld, hogy ízlik-e neki. Annyi fajta van már és mindegyiknek más-más íze van. Ő pedig majd eldönti melyik a jó neki. Ami ízlik neki, abból enni is fog!
2009. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv. a klubban. :-)) Én babajoghurttal, vaníliás krémtúróval, sima natúr joghurttal (gyümivel belekeverve) próbálom pótolni, hogy meglegyen a megfelelő mennyiségű tejalapú kaja. Ezeket azért megeszegeti. Illetve, nemrég fedeztem fel, hogy van ilyen, hogy tejberizspép. Mildibé a márka, kislányom ezt is megeszi. Amúgy a tápszert, tejpépeket Ő sem. Én is csak korán reggel, mikor még félkómás, meg este, lefekvés előtt, amikor szintén félkómás, tudok beletuszkolni összesen kb. 2,5-3 deci tápszert, de azt is csak úgy, hogy friss gyümit turmixolok bele, simán egyáltalán nem eszi meg.
2009. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát köszi :)

Próbálkoztam én is a krémtúró, joghurt variációval. Duzzogva, de azért azt eszegeti. De nem nagy mennyiségben.

2009. szept. 30. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi (második vagyok), elvileg 5 deci tejalapú kajára lenne minimum szüksége, de Nálunk is csak kb. 3-4 deci van meg egy nap tápszerrel, tejberizspéppel, joghurtokkal együtt összesen. A többi az főzelék, meg egyéb más dolgok, amit kinéz a szánkból.
2009. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!