Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányomnak mit vegyek...

Egy éves lányomnak mit vegyek a szülinapjára? Az ugráló ló/csacsi/tehén stb. még nagy neki? Van abból kis méret? Milyen játékot vettél Te a babádnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Tőlünk egy triciklit kap, egyik mamától kis asztalt , székkel, másik mamától kerti homokozót.
2013. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mind van. Van egy 5 éves nővére és "sajnos" szinte mindenünk megvan.
2013. máj. 12. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 éves nővér van, igaz, nekem kisfiam van..:) Jövő héten lesz egy éves, eddig vettünk neki tescoban kapható-már biztos láttad apró labdákat 100-asával van összecsomagolva. Több ötletem még nincs egyelőre..:D Anyukámtól medencét kap, aminek az egyik oldala "zárt", árnyékot ad..:)
2013. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, írok néhány ötletet, amik nekünk vannak itthon.

Kis sátor, alagúttal és sok kis labdával, formabedobó, dupló, zenélő szőnyeg, járás segítő(erről majd linekelek képet), képes könyv, különböző labdás ügyességi játék? :)


Itt a járás segítő: [link]

2013. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az alagutas sátor jó!

Járássegítőnek a műanyag kisszéket használja. Olcsó gyerek:)

2013. máj. 12. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Édes lehet :D
2013. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tiszta erőből tép vele a laminált padlón és ha elakad, akkor még meg is fordul vele:) Imád járókeretezni...
2013. máj. 12. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugráló csacsi már teljesen jó 1 évesen, fiam is annyi idősen kapta, illetve amit még kapott akkor az az ybike pewi azt is nagyon szerettem, meg még rengeteg mindent kapott.
2013. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is jövhéten lesz 1éves a "picike babám"

Leírom hogy mi miket vettünk neki,illetve miket fog kapni:-

Hello kittys babafotelt( [link] 100db-os labda,felfujható strand labda,homokozó szettek,medence,fisher price állatos kirakó,ruha,kert kis asztal+szék,nagylányos evőeszköz :D,ezeket tőlünk.


Családtól- homokozó,kis csúzda,kis motor,talicska,ruha,fürdőjáték szett,kb ennyi amiről tudok!


Boldog Szülinapot :-)


Jah,és hogy a kérdésedre is válaszoljak,nekünk ez van:

[link]


Ezt karácsonyra kapta,kb 1hónapja használja,egyedül felmegy és lejön róla,ugrál is rajta,mi szeretjük nagyon.

2013. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia szerintem meg

Az unokatesomnak ugráló labdája van .

Csak vigyázzatok hogy ki ne lyukadjon

2022. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!