Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje allergiásnak...

Tejfehérje allergiásnak mondta a háziorvosunk a babámat. Egyszer kétszer körbe kendtük a száját tejes étellel és nem lett semmilyen kiütése, hasmenése. Akkor nem is allergiás?

Figyelt kérdés
soha nem volt kiütése, hasmenése. két hónaposan hörgőgyulladása lett. azt mondta a dokink hogy tejallergia is okozhatta (?) Felirta a Peptit azóta azt eszi, mellette hozzátáplálunk.

2013. máj. 12. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem volt egy allergiavizsgálat...mennyi idős a gyerek?

De amúgy szerintem ne kenegessétek a száját tejes étellel. Ha ettől hasmenése lenne, az azért elég súlyos allergiára utalna, az hogy ettől nem volt semmi panasza, még simán lehet allergiás.

2013. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ma nagyon hamar allergiásnak mondják a gyerekeket. Az orvosok sokszor csak találgatnak. Hörgőgyulladás nem lehet a tejtől. Adj neki pár kanál tejet, és ha nem lesz hasmenése, vagy csalán kiütése, akkor nem allergiás.
2013. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hörghurut rengeteg mindentől lehet, de az attól, hoyg körben kened a száját még nem derül ki, hoyga allergiás e, mert az az emésztési probléma miatt alakul ki.
2013. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ettől nem fog kiderülni, hogy allergiás rá, az elfogyasztás után jön ki. Én pl. az vagyok és ha tejet vagy olyasmit eszek amiben tejszármazék van akkor puffadok, görcsöl a hasam, hasmenésem van és még ekcémás is lesz a kezem. Hörgőgyulladás mástól is lehet, nem hinném, hogy csak ez alapján allergiásnak lehetne mondani egy gyereket. Allergia vizsgálatra kéne menni szerintem.
2013. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!