Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami weboldal, ahol meg...

Van valami weboldal, ahol meg lehet nézni a régi módszereket? Vagy van, aki emlékszik még rá?

Figyelt kérdés
Leginkább a hozzátáplálás érdekel, azt mondják rengeteget változott, manapság olyanokra is figyelünk, amire anno nem. Érdekességképpen is érdekel, meg azért is, mert anyósom 30 éve szült, nem követi a trendeket, de mindent nagyon szokott tudni. Szóval jó lenne tudni mire számíthat tőle az ember, mire mondjuk meg kifejezetten, hogy lehet akkor úgy volt, de ne adjon neki, mert már nem szokták!
2013. máj. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz körül a nagyszülők könyvespolcán biztosan találsz régi, gyerek nevelési könyveket. Esetleg a helyi könyvtárba vagy antikváriumban. Neten sajnos nem tudok ilyen oldalt.
2013. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor mi kicsik voltunk, anya a "Mit egyen a gyermekünk?" című irományt forgatta.

Talán Vaterán fellelhető.

2013. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rosszul írtam, a helyes cím:

Mit egyen a gyerek?


[link]


A narancs színű volt meg nekünk, erre tökéletesen emlékszem.

2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te hármas, azt a narancsot valahol én is láttam. Vagy nagyanyámnál, vagy anyámnál, de valahol van egy ilyen. Meg is fogom keresni! Köszönöm!
2013. máj. 12. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!